Shakira a Gerard Piqué čakajú druhé dieťa! Bude svadba?

Zdieľať
Shakira, Gerard Pique
Colombian singer Shakira, right, and FC Barcelona's soccer player Gerard Pique pose to the media during the presentation of her new album "Shakira" in Barcelona, Spain, Thursday, March 20, 2014. (AP Photo/Manu Fernandez)

„Áno, je to pravda, som tehotná,“ priznala mama jedenapolročného Milana pre španielske vydanie časopisu Cosmopolitan.

Kolumbijská speváčka Shakira a španielsky futbalista Gerard Piqué budú mať druhé dieťa. Tridsaťsedemročná mama jedenapolročného Milana to po týždňoch špekulácií potvrdila v rozhovore pre španielske vydanie časopisu Cosmopolitan. „Áno, je to pravda, som tehotná,“ priznala rodáčka z mesta Barranquilla.

Shakira
Colombian pop star Shakira holds her son Milan during the closing ceremony for the World Cup before the final match between Germany and Argentina at Maracana Stadium in Rio de Janeiro, Brazil, Sunday, July 13, 2014. (AP Photo/Frank Augstein)

V apríli sa pritom pre magazín Latina vyjadrila, že je príliš zaneprázdnená na to, aby mala ďalšie dieťa. „Keby nebolo mojich hudobných projektov, už by som bola tehotná. Chcela by som mať s Gerardom osem alebo deväť detí – môj vlastný futbalový tím,“ prezradila s tým, že ju materstvo zmenilo. „Keď máte bábätko, keď cítite jeho lásku, cítite pokoj. Chcete sa len deliť s dobrými správami a tým, ako šťastne sa cítite,“ vysvetlila.

Svadbu však 27-ročným obrancom FC Barcelona zatiaľ nechystá. „Už máme to, na čom záleží. Milujeme sa a máme dieťa. Myslím, že tieto aspekty nášho vzťahu sú isté a manželstvo na tom nič nezmení. Ak sa ale niekedy vydám, on je ten pravý,“ vysvetlila pre letné vydanie Glam Belleza Latina.

Myslíš, že sa Shakira a Gerard Piqué niekedy vezmú? Podeľ sa s nami o tvoj názor v komentároch.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom