Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Hviezdy na Instagrame #204: Hanblivka Ellie Goulding a zvodná Alessandra Ambrosio!

203
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Dnes so štipkou exotiky, odhalených tiel a kopou oddaných zvierat…Divoká kombinácia, však? 

Paris Hilton si našla novú lásku. Čo tak vziať tohto opičiaka na prechádzku po meste, ako to robievaš so svojimi čivavami?  :-D

Hanging out with baby Dior. ?? #Dubai

A photo posted by Paris Hilton (@parishilton) on

Kim Kardashian ráno rozlepila oči a šup s fotkou na Instagram. Len aby si náhodou na ňu nezabudol… *acute*

Good morning…

A photo posted by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Khloé Kardashian síce maká v posilňovni, no zrejme by sa mala začať zameriavať aj na iné časti ako na brucho. Čo ten zadok, Khloé?  :-)

Shakira má okolo seba plno šikovných rúk. Snáď vyzerá k svetu aj predtým než zasiahnu.  *cool*

The A team!

A photo posted by Shakira (@shakira) on

Alessandra Ambrosio spoznáva matku európskej civilizácie – Grécko. Och, tak radi by sme ju vystriedali!  *yes*

Mykonos blues ???? #paradise #lovethisisland #foreveronvacation #psaroubeach

A photo posted by alessandraambrosio (@alessandraambrosio) on

Avril Lavigne tiež načerpáva vitamín D. Že by po sto rokoch získala nejakú farbu?  *pardon*

Vitamin D ☀️? and palm trees ??

A photo posted by Avril Lavigne (@avrillavigne) on

Lena Dunham má poriadne vášnivého priateľa. Sliny sú jednoducho všade!  *acute*

Ain't no sunshine when he's gone

A photo posted by Lena Dunham (@lenadunham) on

Ellie Goulding odhodila zábrany a zahalila sa len do kvietkov. Aj v tomto outfite si však zachovala svoje hanblivé, nevinné ja.  :-)

@forloveandlemons ?

A photo posted by elliegoulding (@elliegoulding) on

Miley Cyrus hanblivosť nepozná. Toto máme chápať, ako jej pokus pozerať sa na svet cez ružové okuliare (čítaj: ružovú klávesnicu)?  :-D

Mood (trying to cover my zits wit dis keyboard)

A photo posted by Miley Cyrus (@mileycyrus) on

Heidi Klum na svoju maminu nezabúda. Nedaj sa zahanbiť a v nedeľu zagratuluj aj ty svojej mame ku Dňu matiek! Možno ti za odmenu uvarí dobrý nedeľný obed.  *blum*

Wishing everyone a beautiful Mothers Day Weekend . Mannheim, Germany 2015 ?????????

A photo posted by Heidi Klum (@heidiklum) on

Každý deň nájdeš novú časť seriálu Hviezdy na Instagrame na najky.sk! Príď aj zajtra!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor KatkaDátum 9. mája 2015Zdroj © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: