Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Hviezdy na Instagrame #200: Kráľovná zadkov – Kim Kardashian alebo Jennifer Lopez?!

200
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
reklama:
reklama:

V pondelok sa v Metropolitnom múzeu v New Yorku uskutočnil slávnostný galavečer plný módy a vyškerených celebrít. Pozri si fotky zo zákulisia a vyber si svoju Miss zadok!

Ellie Goulding si na svojom vzhľade dala poriadne záležať.  A vyzerala naozaj božsky.  *good*

Miranda Kerr je poriadna divoška. Chvíľu to vyzeralo, že pôjde oblečená ešte odvážnejšie ako jej takmer nahé kolegyne.  :-D

Behind the scenes ? @dklahair @highheelprncess

A photo posted by Miranda (@mirandakerr) on

Lady Gaga stretla Kim Kardashian a zdá sa, že si nadmieru porozumeli.  :-)

Just two gals chatting about how to tape their tits into plunging necklines

A photo posted by @ladygaga on

Takto vyzerajú dva najznámejšie zadky súčasného šoubiznisu! Ktorá je skutočnou kráľovnou – JLo alebo Kim?!  :-)

With my idol @jlo ? by Kanye

A photo posted by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Rita Ora žúrovala s Miley Cyrus

@reiflerpaige @ritaora

A photo posted by Miley Cyrus (@mileycyrus) on

…no Ritu si treba vychutnať aj samostatne. Korzet jej prospieva, čo hovoríte, páni?  *acute*

Met with a corset…!!

A photo posted by Rita Ora (@ritaora) on

Reese Witherspoon prejavuje Sofii Vergare priam opičiu lásku.  :-)

I think she loves me as much as I love her ? @sofiavergara

A photo posted by Reese Witherspoon (@reesewitherspoon) on

Anna Kendrick sa ocitla mimo všetkého chaosu – v slnečnom Madride. Závidíme!!  *cool*

? M A D R I D

A photo posted by Anna Kendrick (@annakendrick47) on

Vyvaľovala sa aj Carrie Underwood. Tomu sa hovorí sladký život!

Vacation selfie. #IKnowImLame

A photo posted by Carrie Underwood (@carrieunderwood) on

Jessie J žiari ako slniečko. Snáď zdvihla náladu aj tebe.  :-)

Photo Bombed by Tina ?? Pearl is coming out to play soon.. ??

A photo posted by Jessie J (@isthatjessiej) on

Každý deň nájdeš novú časť seriálu Hviezdy na Instagrame na najky.sk! Príď aj zajtra!

reklama:
reklama:

K téme

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor KatkaDátum 5. mája 2015Zdroj © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: