Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Celebrity v uliciach #6: Aj Miley Cyrus sa vie obliecť ako dáma!

celeb v uliciach 6
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
reklama:
reklama:

Každý má svoj štýl a každý sme si navzájom inšpiráciou. Sú celebrity vzorom, ako sa to robí, alebo práve naopak?!

Infantilno-vyzývavý štýl Katy Perry má aj použiteľné variácie. Čierna koženková bunda, veselá bodkované šaty a pančuchy s potlačou sú hravou kombináciou vhodnou na aktuálne počasie. Ak máš odvahu, môžeš si dať do vlasov aj toho Mickeyho.  :-D

Black sheep gang 4eva

A photo posted by KATY PERRY (@katyperry) on

Rita Ora je sa obliekla ako pravá módna ikona ulice. Vyzerá to nespútane a zaujímavo,  vymenili by sme len topánky.  *good*

When your confused by wind ???????? shot by my baes: @samahaya #LAsundayzzzzz

A photo posted by Rita Ora (@ritaora) on

Lady Gaga priniesla opäť závan retra. Už si našla aj gentlemena, a tak sa dnes zdržíme kritiky.  :-)

Nech už Miley Cyrus k tomuto decentnému outfitu viedlo čokoľvek, podaril sa. Minimalizmus jej svedčí.  *yes*

lookin like some damn pepto. which I need cause imma vommmm from alllll disssss pankkkkkk.

A photo posted by Miley Cyrus (@mileycyrus) on

Jennifer Lopez je stále kočka. Ani s trblietkami nepôsobí lacno a napriek odhalenému bruchu je aj tak každý pozerá len na slávny zadok.  :-)

BBB… Behind-the-scenes Bathroom Belfie

A photo posted by Jennifer Lopez (@jlo) on

Paris Hilton patria aj takéto pohodlné teplákové outfity. Je dôkazom toho, že aj keď ideš vyniesť smeti, nemusia sa ťa susedia zľaknúť.  *acute*

Off to work. Cover shoot with @Damon_Baker today. ?

A photo posted by Paris Hilton (@parishilton) on

Lindsay Lohan sa zrejme niekto chcel pomstiť a v noci jej rozstrihal košeľu. Volániky na sukni a čierny opasok celé dielo skazy doviedli do dokonalosti, a tak sa nečudujeme, že si Lindsay nasadila tmavé okuliare, aby ju nikto nespoznal.  *pardon*

#Outfit4today #miumiushoes @MAISONFRANCESCOSCOGNAMIGLIO #dress

A photo posted by Lindsay Lohan (@lindsaylohan) on

Pevne veríme, že tieto šaty a čižmy si Selena Gomez obliekla len kvôli nejakému prudko umeleckému foteniu, pretože v bežnom živote zväčša vyzerá oveľa lepšie.  *yes*

A photo posted by Selena Gomez (@selenagomez) on

Alexa Vega vytiahla rozporuplné topánky, ktoré sú v módnom svete veľkým otáznikom. Pohodlnosť sa bije s otrasným vzhľadom a asi každý hejter má hneď pred očami stovky negatívnych príkladov z nielen slovenských ulíc.  *pardon*

Love my comfy set shoes!!! @iijinla

A photo posted by Alexa PenaVega (@vegaalexa) on

Blíži sa leto a „vyletnila sa“ aj Ashley Tisdale. Plavky s vysokým pásom boli hitom, no mužom sa vraj veľmi nepáčia. Čo hovoríš ty?  :-)

@Marahoffman I ? you

A photo posted by Ashley Tisdale (@ashleytisdale) on

reklama:
reklama:

K téme

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor KatkaDátum 1. mája 2015Zdroj © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: