Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Celebrity v uliciach #7: Ponožky v sandáloch, nevinné retro a femme fatale!

celeb7
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Aj dnes ti prinášame výber tých najzaujímavejších outfitov z ulíc. Inšpiruj sa štýlom hviezd! 

Dominika Cibulková nás zaujala sviežim mestským outfitom. Zrkadlovky jednoduchú kombináciu skvele oživili!  *good*

Maaaaaaaaj lasky cas ??? #may month of love is heeeeere! #feelthelove #behappy #bepositive #smile

A photo posted by Dominika Cibulkova (@domicibulkova) on

Jessie J tentokrát zakomponovala do svojho vzhľadu nádych pánskeho štýlu z ulice. Paráda!  :-)

Searching for you… #NYC

A photo posted by Jessie J (@isthatjessiej) on

Emma Roberts sa zahrala nežnú kvetinku v nevinnom svetríku. Aj ty cítiš ten závan retro?  *acute*

Shadow play NYC @britelkin

A photo posted by Emma Roberts (@emmaroberts) on

Lindsay Lohan sa v Londýne nestratila aj vďaka neprehliadnuteľnej bielej kombinácii. Takto sa nám páči!

A stroll on the town #TGIF #myLondonLook

A photo posted by Lindsay Lohan (@lindsaylohan) on

Paris Hilton si pri cestovaní potrpí na pohodlnosť. Do prostredia letiska zapadla…

Just landed in Dubai. So happy! Love it here! ❤️

A photo posted by Paris Hilton (@parishilton) on

Anna Kendrick sa rozšafne vyvalila v krásnych šatách. Predstav si ju ešte s tými lodičkami na nohách – očarujúca, však?  :-)

Nice to see you #London @worldmcqueen

A photo posted by Anna Kendrick (@annakendrick47) on

John Legend má sympatickú manželku. V bielych šatách vyzerá nadmieru elegantne, no vďaka hlbokému výstrihu a účesu aj zvodne. Dámy, inšpirujte sa!  *good*

Last night before City Harvest

A photo posted by John Legend (@johnlegend) on

Lena Dunham sa občas nahodí a pozitívne prekvapí. Ona aj kamoška to so šatami naozaj trafili. Veď šaty k nežnejšiemu pohlaviu patria.

Kelly Osbourne sa dala zviesť módou „ortopedických“ topánok a navyše si do nich dala ešte aj biele ponožky. Tak, hlavne, že sa cíti dobre… :-)

Truly #obsessed with my new @Teva's!!! Everyone hates them but I LOOOOVE them! ???

A photo posted by Kelly Osbourne (@kellyosbourne) on

Jessica Alba bude dnes naším zlatým klincom. Na večere v Metropolitnom múzeu jej to neuveriteľne pristalo. Nádherná.  *good*

Headed to #MetBall w @kenzo @humbertotoo #carol @openingceremony #vogue ??

A photo posted by Jessica Alba (@jessicaalba) on

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor KatkaDátum 8. mája 2015Zdroj © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: