Shakira nemôže mať v klipoch mužov, Gerard Piqué to nedovolí

Zdieľať
Shakira
FILE - In a March 27, 2013 file photo, Colombian singer Shakira arrives for a promotion event on the Champs Elysee Avenue in Paris. The singer and judge on “The Voice” is asking a New York judge to throw out a $250 million lawsuit filed by her ex, Antonio de La Rua. De la Rua is the son of former Argentine President Fernando de la Rua. He dated Shakira for more than a decade before they split in 2011. (AP Photo/Francois Mori, File)

Kolumbijská speváčka a španielsky futbalista tvoria pár od roku 2010 a majú spolu ročného syna Milana

Kolumbijská speváčka Shakira v rozhovore pre magazín Billboard prezradila, že jej priateľ, španielsky futbalista Gerard Piqué jej nedovolí, aby v jej videoklipoch účinkovali muži.

„Je veľmi teritoriálny a keďže mi nedovolí, aby som nakrúcala videá s mužmi, tak ich musím nakrúcať so ženami. V našom vzťahu je to viac než jasné, že nesmiem nakrúcať také videoklipy ako v minulosti. Niet o tom pochýb a mne sa to tak páči. Páči sa mi, že si chráni svoje územie a že si ma cení, a to až tak, že jediná osoba, ktorej dovolí dotknúť sa môjho stehna, je Rihanna,“ uviedla 37-ročná speváčka, pričom narážala na videoklip ku skladbe Can’t Remember To Forget You, ktorú nahrala práve s Rihannou.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom