Shakira zverejnila videoklip k piesni Empire! Vystupuje v ňom ako nežná princezná, ale aj ako poriadna dračica!

Zdieľať
Shakira
FILE - In a March 27, 2013 file photo, Colombian singer Shakira arrives for a promotion event on the Champs Elysee Avenue in Paris. The singer and judge on “The Voice” is asking a New York judge to throw out a $250 million lawsuit filed by her ex, Antonio de La Rua. De la Rua is the son of former Argentine President Fernando de la Rua. He dated Shakira for more than a decade before they split in 2011. (AP Photo/Francois Mori, File)

Kolumbijská hudobníčka novým videoklipom oslavuje vydanie eponymnej štúdiovky.

Kolumbijská speváčka Shakira zverejnila prostredníctvom portálu YouTube.com videoklip k piesni Empire. Skladba je druhým singlom z eponymného albumu, ktorý sa dostal do predaja práve dnes. „Oslavujem vydanie albumu, tu je video pre pieseň Empire,“ uviedla hudobníčka na sociálnej sieti Facebook.

Album Shakira je desiatou štúdiovkou 37-ročnej speváčky. Obsahuje dvanásť piesni, pričom na ňom nechýba pilotný singel Can’t Remember to Forget You, v ktorej hosťuje barbadoská speváčka Rihanna. Na albumne sa nachádzajú aj skladby Cut Me Deep či Dare (La La La), ktorá sa na internete objavila 20. marca. Deluxe verzia albumu navyše obsahuje nahrávky La La La, Chasing Shadows a That Way.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom