Siedme Rýchlo a zbesilo možno dokončia s dvojníkmi Paula Walkera!

Zdieľať
Paul Walker
SITA/AP

Tvorcovia akčnej snímky údajne najali štyroch komparzistov, ktorí sa podobajú na zosnulého predstaviteľa Briana O’Connera.

Producenti akčného filmu Rýchlo a zbesilo 7 by mali snímku dokončiť s dvojníkmi Paula Walkera a technológiou CGI (computer-generated imagery, pozn. red). Podľa nemenovaného zdroja tvorcovia najali štyroch komparzistov s postavou podobnou Walkerovi, ktorým v postprodukcii pomocou počítačov upravia tvár a hlas, aby sa podobali na zosnulého herca. Touto metódou nakrútia predovšetkým finálne zábery.

vin diesel paul walker

Nakrúcanie siedmeho Rýchlo a zbesilo zastavili v novembri po tom, ako predstaviteľ Briana O’Connera zahynul pri autonehode. Práce na filme by mali znovu rozbehnúť 31. marca, pričom scenárista Chris Morgan upravil dej tak, aby vo finálnej verzii mohli použiť scény, ktoré Walker stihol nakrútiť.

Podľa spoločnosti Universal ide asi o polovicu z toho, čo mal zosnulý herec pôvodne natočiť. Morgan sa preto snažil vhodne ukončiť pôsobenie Walkerovej postavy. Zástupcovia spoločnosti Universal by vraj boli radšej, ak by ho nechali odísť do dôchodku, ako by ho mali nechať umrieť aj vo filme. Siedmy film z úspešnej akčnej série Rýchlo a zbesilo by mal do amerických kín doraziť 10. apríla 2015.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom