Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Škrekľavé monštrum z Freiburgu, ktoré zachránilo životy ľudí

3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
realparanormalexperiences.com
reklama:
reklama:

Skupinu baníkov, ktorá bola na ceste do bane, zastavila desivá bytosť. Odmietla ich pustiť dnu do bane a tým ich zachránila ich životy.

Bol 10. september roku 1978, keď sa 21 baníkov vydalo do ich každodennej roboty v nemeckej bani vo Freiburgu.

Prišli v skoré ráno a vydali sa ku vchodu do bane. Tam sa však pred nimi zjavilo desivé čierne monštrum s obrovskými krídlami na chrbte.

www.vice.com

Keď sa k tejto príšere priblížili, tak roztiahla svoje krídla a vydala hrôzostrašný zvuk – ako keby kričalo 50 ľudí naraz. Pre niektorých to tiež znelo ako škrípajúce brzdy vlaku na koľajniciach.

Vydesení baníci sa rozhodli do bane nevstupovať, no potrebovali zarábať a nechceli stratiť svoju prácu, tak sa rozhodli pracovať na rôznych veciach vonku v okolí bane.

Čoskoro sa zvnútra bane ozvala hlasná explózia. Tým, že vreštiaca a desivá bytosť odmietla pustiť baníkov dnu, im zachránila životy.

Napriek záhadnej záchrane 21 baníkov ich po polroku pracovalo v bani už len 6. Dvaja muži, ktorí sa zaprisahali, že o ich príhode a bytosti, ktorá im zachránila životy, povedia celému svetu, sa stratili. Zmizli zo dňa na deň, ako keby sa po nich zľahla zem.

themothman.wikia.com

Ostatných 13 baníkov začalo trpieť psychickými problémami a neboli schopný už viesť normálny život.

Škrekľavé monštrum z Freiburgu by mohlo byť takzvaným Mothman-om – spojením muža a mole. Miesto, na ktorom sa zjaví Mothman, postihne veľká katastrofa.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor LenkaDátum 28. marca 2018Zdroj themothman.wikia.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: