Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

VIDEO: Lovec duchov sa tvárou v tvár stretol s desivým démonom v opustenej bani

2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.mirror.co.uk
reklama:
reklama:

38-ročný Xavier Hunter sa vydal loviť duchov do opustenej bane, v ktorej malo strašiť. Do bane nešiel s veľkými očakávaniami, takže keď narazil na skutočného démona, tak nevedel, čo robiť.

Lovec duchov Xavier Hunter započul príbehy o duchoch baníkov, ktorí boli uväznení v tmavých tuneloch jednej bane 40 kilometrov od Las Vegas v Nevade. O bani sa taktiež povráva, že v nej čarodejnice praktizujú nebezpečnú mágiu.

Xavier sa svojou kamarátkou Katye vyzbrojení kamerou a baterkami vydali do neslávne známej bane. V bani ich ako prvé privítal zápach hnijúceho mäsa a podivné vrčanie.

www.mirror.co.uk

Počas ich skúmania zbadal Xavier pri svojej kamarátke prejsť zahalenú postavu odetú v čiernom. Obidvaja sa po tomto desivom stretnutí okamžite vydali von z bane. Xavier verí, že išlo o druh démona s názvom Tommyknocker.

Tommyknocker na seba vezme podobu človeka alebo škriatka a snaží sa ľudí vlákať hlbšie do tunelov bane, odkiaľ sa už nikdy nedostanú.

Keď si Xavier po odchode z bane prezeral natočené zábery, tak si všimol, že sa mu neznámu postavu v čiernom podarilo zachytiť dokonca aj na kameru. Tajomná postava, či Tommyknocker, sa kamere snažil vyhýbať, no zjavil sa na nej, keď ju Xavier náhodou namieril za seba. Postavu uvidíte v spomalenom zábere v čase 1:42.

Zákerná prítomnosť bytosti bolo taká silná, že Xavier prišlo nevoľno a povracal sa. Hneď predtým, ako sa pri nich zjavil obávaný Tommyknocker, tak Xavier a Katye našli hlboko v bani ženské oblečenie.

Xavierovi a jeho spoločníčke sa nič nestalo a z bane vyšli živí. Odniesli si si so sebou desivý zážitok, na ktorý len tak nezabudnú.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor LenkaDátum 16. júla 2018Zdroj www.mirror.co.uk © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: