Video: Démon na fotke, ktorý sa zjavil za mužom na oslave

Zdieľať
Videodemonnafotketitulna.jpg

Internetom sa šíri nespočetné množstvo rôznych podivných, zaujímavých a mnohokrát aj desivých videí, ktoré väčšinou odporujú zdravému ľudskému mysleniu a nedajú sa nijako logicky vysvetliť. V tomto krátkom článku si ukážeme jedno z takýchto videí, ktoré zachytávajú paranormálne javy. Môžete si naň spraviť svoj názor a vyjadriť sa v komentároch.

Https://www.youtube.com/watch?v=6t87rJxKaoQ

Istý muž z Colorada menom Joe Martinez podľahol drogám, na ktorých sa stál závislým na dlhý čas. V tom istom čase oslavovali jedni z jeho známych výročie. Na fotografii z oslavy sa však objavilo niečo, čo ich vystrašilo. Za Joeovým ramenom sa na fotke zjavil prízrak v podobe psej hlavy, ktorý tam, ako inak, v daný moment nebol. Joe aj s manželkou Patty veria, že nejde o žiadneho psa, ale démona, ktorý sa snažil muža varovať, aby s drogami skončil.

Https://www.youtube.com/watch?v=6t87rJxKaoQ

Paranormálny vyšetrovatelia a experti na fotografie si nad fotkou lámali hlavy. Podľa nich je snímok autentický a nebolo ním nijak manipulované. Čo sa však na fotke nachádza, netuší nik. Naozaj mohlo ísť o démona v podobe psa, ktorý sa snažil Joeovi pomôcť skončiť so závislosťou na drogách? Chcel ho niekto varovať pred smrťou? Čo si myslíte vy?

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom