Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Video: Auto, ktoré sa vyparilo uprostred cesty

Videomiznuceautotitulna.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Internetom sa šíri nespočetné množstvo rôznych podivných, zaujímavých a mnohokrát aj desivých videí, ktoré väčšinou odporujú zdravému ľudskému mysleniu a nedajú sa nijako logicky vysvetliť. V tomto krátkom článku si ukážeme jedno z takýchto videí, ktoré zachytávajú paranormálne javy. Môžete si naň spraviť svoj názor a vyjadriť sa v komentároch.

Https://www.youtube.com/watch?v=Lb hyCIADuc
Foto: www.imgur.com

Mnoho z týchto videí pochádza aj z Ruska. Jedno z nich, ktoré sa na internetovej platforme Youtube objavilo v apríli 2013, je však nanajvýš pozoruhodné. Vodič mal v aute upevnenú bezpečnostnú kameru, ktorá snímala všetko, čo sa pred ňou dialo. V daný deň zachytávala jazdu po zasneženej ceste.

Https://www.youtube.com/watch?v=Lb hyCIADuc
Foto: www.imgur.com

Auto, ktoré šlo pred autorom videa, však zrazu zmizne v kúdole rozvíreného snehu a hmly. Z cesty zmiznú taktiež aj koľaje po pneumatikách. Kam sa auto podelo? Ide o optickú ilúziu alebo jednoducho zrýchlilo a zmizlo z dohľadu? Kam ale zmizli stopy po kolesách? Mohlo auto nabrať takúto rýchlosť na zasneženej a zamrznutej ceste? Toľko otázok a len málo odpovedí. Záhadné zmiznutia áut sú však pomerne častým javom na celom svete. Video posúďte sami.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Daniel MičkoDátum 28. júla 2018Zdroj zahranicoureality.blogspot.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: