V prekliatom dome Sallie House žije duch, plný pomsty

Zdieľať
Salliehousetitulna.jpg

V roku 1906 sa Dr. Charles Finney prebudil na klopanie zúfalej matky, ktorá pri sebe mala svoju chorú dcéru. Keď Finney dievčatko vyšetril, všimol si rastúcu infekciu na jej brušku a trval na nevyhnutnej operácii. Či už bol Finney sadistický lekár, ktorý sa rozhodol vykonať nepotrebný zákrok na vyčerpanom dieťati, alebo sa o jej neúspech pričinili démoni, dievčatko zomrelo. Jej smrť v túto osudnú noc sa podpísala na prekliati domu Sallie House.

Legenda hovorí, že toto dievčatko, prezývané Sallie, verí, že zahynulo počas svojho mučenia a snaží sa pomstiť mužom, ktorí do domu vstúpia. Paranormálni vyšetrovatelia odhalili rôzne démonické entity, ale aj duše zosnulých.

Black and white 2603731_960_720.jpg

Strašenie v dome Sallie House sa k verejnosti poprvýkrát dostalo vďaka Tonymu a Debre Pickmanovým. Všetko začalo v izbe ich novonarodeného dieťaťa. Bábiky z políc sa svojvoľne premiestňovali na zem do perfektného kruhu. Susedia sa stále čudovali, prečo Pickmanovci nechávajú po celú noc zapálené svetlo. Rodičia však vzali svoje dieťa k sebe a svetlo vypli, niečo ho však stále zažalo.

Sallie house.jpg

Manželia poznali médium menom Renae Leiker a trvali na tom, aby navštívila ich dom. Keď k Pickmanovcom dorazila, videla pri okne sedieť muža, ktorý následne vstal a prešiel do kuchyne. V dome však v tom čase nikto iný nebol. Renae cítila duševné energie naprieč celým domom a Debre poradila, aby v dome pálila šalviu na odplašenie démonov.

Sallie house video 765x418.jpg

Debra sa taktiež rozhodla pomazať všetky okná a dvere, keď sa však vybrala k juhozápadným oknám v hlavnej spálni, jej muža Tonyho niečo poškrabalo a hodilo o stenu. Démon ho držal tak silno, že mu nedokázala pomôcť ani Debra. Začala sa modliť a v mene Boha žiadala temnú dušu, aby jej manžela nechala na pokoji.

Tonymu z útoku zostal škrabanec od neznámej ruky a začal čoraz častejšie cítiť prítomnosť démonickej energie. Útoky sa vystupňovali v 90. rokoch, keď sa do prípadu zapojili vyšetrovatelia z televíznej šou Sightings. V jednom momente, keď sa tím snažil komunikovať s bytosťou pomocou prístroja, Tony bol popálený. Ich pohár trpezlivosti však pretiekol, keď Tony pociťoval nutkanie zavraždiť svoju vlastnú manželku. Dvojica sa rozhodla odsťahovať.

Skull 657477_960_720.jpg

Napadal Tonyho duch mladej Sallie? Podľa vyhlásení v dome žilo niekoľko entít zo záhrobia. Tony v kuchyni údajne videl prízrak malého dievčatka, ktoré však vyzeralo viac vystrašené z neho ako on z nej. Raz dokonca videl aj ducha, ktorý ho napadol. Vtedy šlo údajne o prízrak ženy, ktorý sa sformoval zo svetla a začal na neho kričať. Rozbehla sa k nemu, no zmizla tesne pred tým, než ho mohla zasiahnuť.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom