Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Dvaja bratia a ich nočná mora – už od malička ich domov terorizoval duch, jedného z nich prenasleduje aj v dospelosti

3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.hulldailymail.co.uk Jerome Ellerby
reklama:
reklama:

Dnes už 47-ročný Darren Buttery tvrdí, že kdekoľvek žil, tak ho prenasledovala desivá existencia zlého poltergeista. Jeho o dva roky starší brat Chris sa taktiež stretol s nadprirodzenými udalosťami. 

Všetko to začalo v roku 1970 v dome na ulici 4 Wansford Grove v anglickom meste Hull. V tom čase si mladí bratia Darren a Chris neužívali šťastné detstvo ako ostatné deti. Ich dom totiž obýval poltergeist. Surovo sa s nimi zahrával a strašil ich – premiestňoval veci a rodinu vymykal ich z domu.

Jedného si dokonca rodina a bratia našli obývačku hore nohami. Často ich doma sprevádzali zvuky plaču dieťaťa a rôzne vŕzganie. Nakoniec poltergeist svoju hru zavŕšil tým, že začal napádať ľudí.

Rodina si zavolala na pomoc farára, ktorý mal vykonať exorcizmus. Farára však na schodoch duch udrel do brucha a zhodil ho zo schodov. Rodine už nikto nedokázal pomôcť, tak si začali hľadať nové bývanie.

www.hulldailymail.co.uk Jerome Ellerby

Darren sa už ako dospelý so svojou manželkou a synom presťahoval do nového domu, kúsok od ich starého. Desivé udalosti sa však znova začali opakovať po tom, čo Darren zbúral jednu zo stien domu a urobil novú kuchyňu.

Veci v ich dome sa začali strácať, pes rodiny začal bezdôvodne vrčať a papagáj sa správal nepokojne. Darrenov syn sa dokonca pokúsil vyskočiť z okna, pretože mu to prikázal nejaký duch. Všímaví susedia ho však stihli zastaviť. Po tejto udalosti sa rodina odsťahovala z domu kvôli ich bezpečiu.

www.hulldailymail.co.uk Jerome Ellerby

Aj v ich novom dome na Amethyst Road Darren pociťuje prítomnosť ducha. Poltergeist opäť premiestňuje predmety, najmä hračky. Priateľka rodiny, ktorá bola u nich na návšteve tvrdí, že jej niečo neviditeľné dalo facku.

Darren už vie, že priťahuje duchov a nadprirodzené veci. Z ich najnovšieho domu sa však neplánuje odsťahovať dovtedy, kým ich poltergeist nezačne fyzicky ohrozovať.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor LenkaDátum 15. júna 2018Zdroj www.hulldailymail.co.uk © Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: