Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

VIDEO: Rodina, ktorá verila, že ich domov obýva poltergeist, zachytila na kamere desivé zábery

2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
kennedynewsandmedia.co.uk
reklama:
reklama:

Rodina žijúca v Kente na juhovýchode Anglicka mala roky pocit, že v ich dome nebývajú sami. V ich dome sa preto rozhodli rozmiestniť kamery, na ktorých zachytili strašidelné a paranormálne aktivity.

Manželia Robert a Pauline a ich 33-ročný syn Barry žijú v dome v Kente už 10 rokov. Pred šiestimi rokmi sa začali najmä v okolí spálne syna diať podivné veci. Rodina si myslí, že sa v ich domove môže nachádzať nielen poltergeist, ale aj portál na druhú stranu.

Ich susedia a známi sa postupne začali báť navštevovať túto rodinu. Pauline, Robert a Barry sa nakoniec rozhodli, že je čas niečo podniknúť a v dome si nainštalovali kamery. Zachytené zábery ich však ešte viac vydesili.

Vo videu môžeme vidieť, ako sa šálka pohne sama od seba. To ale nie je všetko. Počas noci sa pár gumených rukavíc vzniesol z kuchynskej linky a „hodil“ na zem. Aj stoličky či mrežované dvere sa sami od seba začali pohybovať.

Rodina si nie je istá, čo má podniknúť. Jej traja členovia si chcú najať exorcistu alebo paranormálnych odborníkov, ale čo ak ide o ich zosnulé milované osoby? Tie by nechceli vyhnať či im nejako ublížiť.

Syn Barry informoval, že v ich dome niekedy vidí aj čiernu postavu, akoby tieň. Barry neverí, že ide o duchov ich príbuzných, pretože z nich by nemal taký pocit hrôzy.

kennedynewsandmedia.co.uk

Rodina si je už teraz istá, že v ich dome sa niečo deje. Teraz im už len ostáva rozhodnúť sa, aké ďalšie kroky podniknú.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor LenkaDátum 11. mája 2018Zdroj www.mirror.co.uk © Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: