Slovenský seriál Oteckovia sa stal hitom televíznych obrazoviek

Zdieľať
Sni mka obrazovky 2018 03 09 oa13.51.47.jpg

Na Slovensku sa v poslednom čase natáča aj viacero zaujímavých slovenských pôvodných seriálov. Čo znamená aj viaceré pracovné príležitosti pre slovenských hercov a herečky. Seriál Oteckovia sa síce nevysiela až tak dlho, no už si stihol získať tisícky fanúšikov. Pozreli sme sa na 4 „oteckov“. Baví vás tento seriál?

Vladimír Kobielsky

Vladimír Kobielsky si zahral vo viacerých slovenských seriáloch, či už v dennom seriáli Panelák a jednu z hlavných postáv si zahral aj v seriáli Búrlivé víno. V tomto seriáli hrá postavu Mareka. S exmanželkou Tamarou má pubertiačku Ninu a päťročnú Vikinku. S novou partnerkou Petrou zas čaká bábo, konečne syna.

Filip Tůma

Herec v súkromí tvorí pár s Nelou Pociskovou, darí sa mu nielen v divadle, ale zahral si aj vo viacerých seriáloch. Okrem iného aj v Búrlivom víne. V tomto seriáli hrá postavu Vlada. Je Marekov švagor, syn prísneho otca a benevolentnej matky, ktorá mu až do svadby prala ponožky. Je majiteľom pizzérie, ktorú si otvoril, lebo nechcel robiť vo fabrike na žiadneho šéfa.

Branislav Deák

Hercovi sa darí predovšetkým v divadle, kde ho môžete vidieť v nejednej zaujímavej hre. V seriáli hrá postavu Alexa, rozvodového právnika. V súkromí žije nezodpovedný život starého mládenca. Narodil sa na dedine kdesi na slovenskom vidieku, no vždy mal ambície odísť z rodnej dediny a urobiť kariéru.

Marek Fašiang

Tento herec je známy predovšetkým ako dabingový herec. No podarilo sa mu dostať aj na televízne obrazovky, a ide mu to výborne. V seriáli hrá Tomáša, veterinára z Tatier, ktorý sa prisťahoval so svojou dcérou Julkou do prímestskej časti Bratislavy. Snaží sa zabudnúť na smrť svojej manželky, o ktorú prišiel pri autonehode.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom