Smraďoch Brad Pitt vraj svojim deťom aj Angeline poriadne zapácha! Vieme prečo!

Zdieľať
Brad Pitt
FILE - In this May 23, 2012 file photo, Brad Pitt poses for portraits for the film "Killing Them Softly," during the 65th Film Festival in Cannes, France. Architectural Digest magazine reports that Pitt is set to unveil his furniture designs Nov. 13-15, 2012 in New York, alongside those of his collaborator, Frank Pollaro, who is known for his high-end, handmade furnishings. (AP Photo/Joel Ryan, File)

O tom sa nedávno zistilo, že prestal používať mydlo a deodoranty!

Brad vraj vyhlásil, že nechce používať žiadnu chémiu nielen kvôli svoju vlastnému zdraviu, ale aj kvôli ochrane prírody.

Namiesto kupovaných mydiel si Brad začal vyrábať svoje vlastné! Neboj sa, nevyrába ich z ľudského tuku ako vo filme Fight Club :-)

Vytvoril si vlastnú zmes z citrónovej šťavy, vody a jablčného octu. Bohužiaľ, jeho recept príliš nepomáha v boji so zápachom a potením, a tak vraj Bradovi jeho deti často hovoria, že je smraďoch.

Bradovou teóriou nie je nadšená ani Angelina – tá mu vraj povedala, že s jeho novou kozmetikou nemá žiaden problém, ak ju bude používať na inom kontinente, ako je ona.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom