Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Šokujúce video, ktoré obletelo svet. Malé dievčatko sa vozí na chrbte aligátora

Aligtor.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Nuž, niekedy rodičia už asi nevedia čo od dobroty, keď vymýšľajú svojim deťom takéto zábavky! 

Internet obletelo šokujúce video, na ktorom sa malé dievčatko na oslave vozí na chrbte dospelého aligátora. Kritici varujú, že je to kruté k zvieraťu a riskantné pre dieťa. Samozrejme, toto isté tvrdenie napadne mnohým z nás, ale rodičia zrejme mali na túto situáciu iný názor.

https://www.youtube.com/watch?v=D8uOaMTaXEk
www.youtube.com

Video vzniklo v Spojených štátoch, kde sa dievčatko zabávalo na chrbte aligátora. Jej mama ju dokonca fotila, kedy jej rodičia povedali, aby zdvihla oba palce hore. Aligátorovi sa to zrejme nepozdávalo a hneď zmenil smer. Aj keď našťastie dopadla celá situácia bezpečne, je to obrovské riziko.

https://www.youtube.com/watch?v=D8uOaMTaXEk
www.youtube.com

Celá situácia sa odohrala pod dohľadom trénera, ktorý sa bráni slovami, že aligátor je krotký a neublížil by nikomu. No povedať takéto vyjadrenie je dosť trúfalé. Nikdy nemôže človek vedieť, čo si také zviera zmyslí. A ešte také nebezpečné. Myslia si to aj ľudia, ktorí komentovali video. „Toto nie je vôbec sranda. Zviera sa môže ľahko otočiť a zabiť to dievčatko. To je jednoducho nezodpovedné“, bolo napísané v jednom komentári.

„Vzhľadom k tomu, že aligátory sú smrtiaci dravci, sedliacky rozum nám hovorí, že je to nebezpečné a bezduché, aby sa deti vozili na jeho chrbte. Udržiavanie aligátorov v zajatí a zaobchádzanie s nimi ako s hračkami je tiež škodlivé pre ich zdravie a pohodu. Tieto divoké zvieratá by mali byť v pokoji, nie obťažovaní ľuďmi a rozhodne nie ako súčasť nejakej bezohľadnej a idiotskej šou.“

Dievčatko sa vozilo na oslave na chrbte aligátora!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 9. januára 2017Zdroj www.dailymail.co.uk © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: