Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Spoznal by si ich? Takto dnes vyzerajú Frank a Carol Lambertovci z legendárneho seriálu Krok za krokom!

krok za krokom tit
7
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Koláž: www.youtube.com
reklama:
reklama:

Kto by si nespomenul na rodinu Lambertovcov-Fostrovcov, ktorá nás zabávala v legendárnom seriáli Krok za krokom. Od jeho najväčšej slávy však uplynulo už viac ako dvadsať rokov a zub času sa podpísal aj na tvárach predstaviteľov Franka a Carol.

Keď sa povie Krok za krokom, asi sa ti v hlave vybaví bláznivý „Kouďák“, nekonečné hádky medzi J.T. a „Šteknou“ a večne zamilovaní manželia Carol a Frank Lambertovci.

Patrick Duffy, ktorý si zahral majiteľa stavebnej firmy Franka Lamberta, bol známou televíznou osobnosťou už pred Krokom za krokom. Naše mamy ho totiž milovali ako Bobbyho z Dallasu.

SITA/AP
SITA/AP

Prevažne seriálový herec sa ako 25-ročný počas budhistického obradu oženil s o 10 rokov staršou Carlyn Rosser, s ktorou má dvoch synov. Zaujímavosťou je, že Patrickovo manželstvo vydržalo až dodnes, čo je na pomery hercov skutočne výnimočné. Herec akosi unikol nástrahám slávy a na stránkach bulváru sa jeho meno takmer neobjavovalo.

SITA/AP
SITA/AP

Výnimkou bola bolestná udalosť v jeho živote. V roku 1986 totiž Patrick prišiel o oboch rodičov, ktorí boli zastrelení pri prestrelke v rodinnom podniku v Montane.

SITA/AP
SITA/AP

Seriálový Frank Lambert zostarol prirodzene a napriek tomu, že má Patrick Duffy už 66 rokov, stále vyzerá obstojne. To sa však tak celkom nedá povedať o jeho seriálovej manželke, herečke Suzanne Somers. Tá neodolala a zatúžila si udržať večnú mladosť pomocou viacerých plastických operácií. Tie z nej však urobil tak trochu umelinu…

SITA/AP
SITA/AP

V roku 2000 herečke diagnostikovali rakovinu prsníka, no s chorobou sa rozhodla bojovať aj za pomoci alternatívnej medicíny a svoj boj napokon vyhrala. Táto energicky vyzerajúca blondína svoj život zasvätila zdravej výžive a napísala o nej aj niekoľko kníh.

SITA/AP
SITA/AP

Suzanne má dnes 68 rokov a hoci je jej tvár tak trošku zohavená množstvom plastík, figúru by jej mohli závidieť aj oveľa mladšie ročníky.

SITA/AP
SITA/AP

Zaspomínaj si s nami na seriálový párik :-)

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 14. apríla 2015Zdroj © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: