Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Statočný 3-ročný chlapček zachránil život svojej matke! Pozri sa, čo dokázal!

zachranar
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Počas toho, ako sa hral so svojou mamou spoločenskú hru, sa stalo niečo, na čo dokázal Guy pohotovo zareagovať. Jeho matka dostala záchvat a chlapec si uvedomil, že s ňou niečo nie je v poriadku. Preto vzal situáciu do svojich rúk, zdvihol domáci telefón a zavolal na tiesňovú linku.

Horizon33_2013-10-2_22-46-35
Tento 3-ročný chlapček zachránil život svojej mameFoto: www.imgur.com

Hoci bol jeho telefonát trochu zmätený, dispečer z jeho slov pochopil, že Guyova mama potrebuje pomoc. „Moja mama sa necíti dobre. Celé jej telo sa myká,“ povedal chlapec do telefónu. 3-ročný záchranca myslel naozaj na všetko a kým prišla pomoc, zatvoril psa, aby na záchranárov neštekal.

Ak sa pýtaš, ako vedel 3-ročný chlapček, že má volať na tiesňovú linku, jeho mama to objasnila. Nikdy mu vraj nehovorila o tom, že má v prípade núdze volať číslo 911. Jeho pohotovú reakciu vysvetlila tým, že pred istým časom chlapec vypil peroxid vodíka, a tak mu museli zavolať záchranku. Nepríjemný zážitok sa mu zrejme vryl do pamäti a vďaka tomu vedel, čo má robiť. Za svoj čin dostal malý Guy aj ocenenie „Dobrý Samaritán“.

Pozri sa na malého hrdinu:

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor petraDátum 3. októbra 2013Zdroj najky.sk, youtube.com, video: youtube.com
reklama:
reklama:
reklama: