Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Ste fajčiar alebo sa veľmi zle stravujete? Toto video by malo byť pre vás výstrahou.

Oragny.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com

Veľa ľudí si neuvedomuje, čo môže spôsobiť nezdravý životný štýl. Tu je malá ukážka.

Aj keď sa kompetentní snažia dávať vystrašujúce obrázky na obaly cigariet, hoci sa stále zvyšuje ich cena, nič nezastaví silných fajčiarov v tom, aby si ich kupovali. Fajčenie je vysoko návykové a stále sa znižuje vek tínedžerov, ktorí im podľahnú.

Niektorí vravia, že cigarety fajčia, keď sú vystresovaní, iní zas len preto, aby sa predvádzali pred kamarátmi (to už ale nepriznajú). No neuvedomujú si to, ako tým škodia svojmu zdraviu.

https://www.youtube.com/watch?v=y5rita8a9_E
www.youtube.com

Ďalším faktorom, ktorý výrazne ohrozuje naše zdravie je nevhodná strava. Každodenné prejedanie sa nezdravými jedlami nie je vôbec správne. No ľudia tomu nevenujú toľko pozornosti, ako by mali. Berú to na ľahkú váhu a práve to sa im môže v budúcnosti vypomstiť.

https://www.youtube.com/watch?v=y5rita8a9_E
www.youtube.com

A najhoršia je kombinácia týchto dvoch ohrozujúcich faktorov. Náš organizmus bude určitý čas odolávať, no skôr či neskôr sa dostavia nežiadúce následky. A vtedy bude oveľa ťažšie dostávať sa späť do formy.

https://www.youtube.com/watch?v=y5rita8a9_E
www.youtube.com

Preto by malo byť nasledujúce video výstrahou pre všetkých, ktorí týmto zlozvykom podľahli. Aby nebolo potom neskoro, čo samozrejme nikto nikomu nepraje, no naozaj si treba dávať pozor. Zdravie máme len jedno. Čo si myslíte o videu? Zaujalo vás alebo práve naopak si myslíte, že je prehnané a nevhodné?

Takto sa správajú naše orgány pri nezdraovm životnom štýle!

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 7. novembra 2016Zdroj www.youtube.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.