Straší jej vo veži? Selena zrejme trpí paranojou!

Zdieľať
Selena Gomez
Selena Gomez arrives at the LACMA Art + Film Gala at LACMA on Saturday, Nov. 1, 2014, in Los Angeles. (Photo by Jordan Strauss/Invision/AP)

Americká speváčka a herečka Selena Gomez nedávno opäť zalarmovala políciu, pretože si myslela, že sa k nej niekto vlámal. Informoval o tom portál TMZ, podľa ktorého to interpretka urobila už po tretí raz, pričom rovnako ako v letných mesiacoch, ani tentoraz nenašla privolaná hliadka na jej dome žiadne stopy po vlámaní a ani žiadneho podozrivého.

Dvadsaťdvaročná rodáčka z texaského mesta Grand Prairie privolala ochrancov zákona preto, že vchod do jej domu nebol zamknutý a zľakla sa, že by mohol byť niekto vo vnútri.

Selena Gomez
Selena Gomez arrives at the Los Angeles VIP screening of "Rudderless" at The Vista Theater on Tuesday, Oct. 7, 2014. (Photo by Dan Steinberg/Invision/AP)

Herečka na políciu volala, pretože s vlamačmi má už skúsenosti. Do jej domu sa už viackrát snažil dostať istý Che Cruz, ktorému však súd 20. júna nariadil minimálne tridsaťdňový pobyt v zariadení na liečbu psychicky narušených osôb. Dvadsaťročný muž musí po opustení spomínaného zariadenia navyše absolvovať trojmesačnú liečbu. Cruz taktiež dostal desaťročný zákaz približovať sa k speváčke a jej domu na vzdialenosť menšiu než 200 yardov (183 metrov).

Cruza prvý raz zatkli 30. marca, keď bola Gomez doma s kamarátkou. Dvojica začula pri dome zvláštne zvuky a vzápätí na ne upozornila bezpečnostnú službu. Kým sa však ochranka zmobilizovala, muž zazvonil a spýtal sa, či je speváčka doma. Otvorila mu jej kamarátka a povedala, že nie je. Muž následne odišiel, no neskôr ho polícia našla v hosťovskom dome. Druhý raz ho zatkli 4. apríla neďaleko speváčkinej vily, pričom sa tak stalo len niekoľko hodín po tom, ako ho prepustili z väzenia.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom