Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Strašidelný príbeh: Nehoda

2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.istockphoto.com
reklama:
reklama:

Muž počas rýchlej jazdy zrazil cyklistu. Po nehode ušiel z miesta činu a čakal doma, kým si po neho prídu. Nikdy by však nečakal, čo sa stane, keď mu zaklopali na dvere.

Bola jedna hodina ráno a zničený som sedel v obývačke. Incident, ktorý som spôsobil približne pred dvoma hodinami, sa mi prehrával dookola v hlave. Na semafore naskočila červená, no ja som sa ponáhľal.

Dupol som na plyn, aby som to stihol. V tom som zboku uvidel oranžovú šmuhu a potom počul náraz. Cyklista mi preletel cez kapotu auta a zostal bezvládne ležať na chodníku.

Autá trúbili, ja som spanikáril. Nezastavil som, naopak som ešte viac zrýchlil a utekal z miesta nehody. Počas celej cesty som sa pozeral do spätného zrkadla, či si po mňa niekto nejde.

Nakoniec som dorazil domov. Potichu som vošiel dnu, aby som nezobudil manželku a syna. Doteraz sedím v obývačke a rozmýšľam, prečo som zbabelo utiekol.

Nikdy som žiadny zločin nespáchal, no keď som si predstavil tie roky vo väzení a ako stratím rodinu, kariéru a budúcnosť, tak som musel ujsť.

Stock image

Mohol by som ísť teraz na políciu. Právnika si môžem dovoliť. V tom som započul klopanie na dvere a premýšľanie už bolo zbytočné. Chcem aspoň dokázať otvoriť polícii dvere a priznať sa, nie ďalej utekať. Trasúc som vstal a išiel otvoriť.

Za dverami stál muž v policajnej uniforme: „Dobrý večer, ste pán Halverson?“  Sklonil som hlavu a nadýchol som: „Áno. Ja som bol ten, kto…“ Policajt ma však strede vety prerušil: „Je mi to veľmi ľúto, ale musím vám oznámiť, že váš syn pred pár hodinami zomrel. Niekto išiel na červenú a zrazil vášho syna na bicykli. Páchateľ hneď po nehode ušiel.“ Až pri týchto slovách sa sa mi zrútil celý svet.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor LenkaDátum 2. júna 2018Zdroj www.reddit.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: