Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Desivé dokumentárne filmy: skutočné príbehy ako z hororových filmov – 1. časť

1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

V týchto dokumentárnych filmoch sa stretnete so smrťou, násilím, šialenstvom a paranormálnymi javmi. Fakt, že tieto príbehy sú skutočné, ich robí ešte hrôzostrašnejšími. 

Wisconsin Death Trip (1999)

Tento film dokumentuje sériu bizarných udalostí, ktoré sa odohrali v malom mestečku vo Wisconsine koncom 19. storočia. Obyvateľstvo mesta posadol zvláštny nepokoj. Vraždy a úmrtia začali byť v mestečku Black River Falls na dennom poriadku. Duchovia strašili ľudí, kým démoni ich napádali a posadli. Noviny boli plné príbehov šialencov, násilia a výstrednosťami, ktoré sa odohrávali v tomto meste.

Killer Legends (2014)

Dokumentárny film Zabijacké Legendy skúma zákulisie desivých mestských legiend – aký je ich pravdivý príbeh, ako sa tieto legendy postupne rozvíjali a prečo im ľudia stále veria.

Štyri legendy sú rozoberané v tomto filme: Prvá legenda je o Candymanovi, ktorý otrávil dieťa cukríkom počas Halloweenu. Ďalšia legenda má názov Babysitter. Ide o opatrovateľku, ktorá počas stráženia detí dostane desivý telefonát. Čoskoro však zistí, že ktokoľvek jej volal, sa nachádza vnútri domu. Legenda s menom The Hook rozpráva príbeh o tínedžerskom páriku, ktorý je terorizovaný mužom s hákom namiesto ruky. Posledná legenda sa venuje zlom klaunovi-zabijakovi, ktorý unášal deti: The Killer Clown.

The Bridge (2006)

Golden Gate Bridge – most, z ktorého každoročne skáče mnoho ľudí, aby spáchali samovraždu. Prečo toto miesto láka ľudí, ktorí ticho trpia vo vnútri, až kým sa nerozhodnú ukončiť svoj život?

Eric Steel so svojim štábom sledoval a natáčal tento most počas celého jedného roka. Na záberoch zachytili mnoho samovrážd, niekoľkým z nich sa im podarilo zabrániť. V dokumentárnom filme nechýbajú okrem skutočných záberov hororov na tomto moste ani dôverné rozhovory s ľuďmi žijúcimi v tejto oblasti o depresii, psychických a duševných poruchách a samovraždách.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor LenkaDátum 7. mája 2018Zdroj www.scaryforkids.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: