Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Štyria lekári ju odbili, vraj nejde o nič vážne. Až piaty jej povedal skutočný pravdu o jej zdravotnom stave

Zena.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Žena išla k lekárovi, lebo mala pocit, že niečo nie je v poriadku. Až štyria jej povedali, že to nie je nič vážne. Piaty nakoniec odhalil krutú pravdu. 

Pre 23-ročnú Rachael Sawku z Winnipegu začala skutočná nočná mora minulý rok. Prvýkrát si všimla malú hrčku na krku. Rozhodla sa ísť k lekárovi, aby vylúčila niečo vážne. Lekár jej povedal, že je to len neškodná cysta. Po niekoľkých týždňoch hrčka rástla, preto Rachael zaujímal názor iného lekára. Aj tento jej však povedal, že je to „neškodná cysta“.

Rachael.jpg
Foto: www.imgur.com

Napriek tomu vyhľadala ešte ďalších dvoch lekárov, ktorí zopakovali presne to isté. Hrčka na jej krku však stále rástla a žena sa nechcela vzdať. Cítila, že to nemôže byť v poriadku. Zúfalo vyhľadala piateho lekára. Až ten jej konečne povedal správnu diagnózu.

Nador.jpg
www.youtube.com

Bol to nádor. Okamžite sa pripravila na operáciu. Časť lebky musela byť odstránená a nahradená titánovou doskou. Operácia našťastie dopadla dobre. Rachael sa pomaly začala zotavovať. Je však veľmi nahnevaná. Je si totiž istá, že ak by nádor odhalili skôr, tento masívny zásah by nebol potrebný. Teraz bojuje o pozornosť verejnosti pre skoré odhalenie rakoviny. Chce povzbudiť všetkých pacientov, aby sa neopúšťali, a aby sa nedali odbiť pri konzultáciách u rôznych lekárov.

Pes.jpg
Foto: www.imgur.com

Miestna zdravotnícka komora sa Rachael ospravedlnila. Mladá žena ich neodsudzuje, stojí si však za svojím názorom, že lekári by mali byť viac pozorní. Našťastie Rachael dôveruje svojim inštinktom. Tento príbeh jasne dokazuje, že váš vlastný pocit je niekedy naozaj správny.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 5. septembra 2017Zdroj www.heftig.de © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: