Chlapec mal nepríjemné bolesti žalúdka. Lekári boli prekvapení z toho, čo mu v ňom našli

Zdieľať
I want to play!

Malé deti veľmi často dávajú do úst drobné veci, ktoré ani nepoznajú. A to môže byť pre ne veľmi nebezpečné!

Trojročný chlapec sa sťažoval na nepríjemné bolesti žalúdka niekoľko mesiacov. Zatiaľ, čo jeho lekár mu predpisoval lieky proti bolesti, tie ich len maskovali. Bolesti žalúdka u detí nezvyknú trvať tak dlho. Preto sa nakoniec rodičia rozhodli chlapca zaviesť do miestnej nemocnice na ošetrenie. Röntgen ukázal, prečo bolesti stále pretrvávajú. Všetci ostali šokovaní, keď uvideli jeho snímku.

Vedúci laparoskopickej chirurgie Dr. Brahm Dutt Pathak okamžite zobral chlapca do ordinácie, kde šokujúce objavy pokračovali. V črevách chlapca doktor našiel 29 magnetov, batérie a mince. Tieto predmety prehltol, keď ich našiel len tak ležať okolo ich domu. Z magnetov vznikla malá lopta, ktorá uviazla v chlapcovom žalúdku.

Bol to nesmierne komplikovaný prípad. Operácia, pri ktorej odstraňovali predmety, trvala vyčerpávajúce tri hodiny. Rodina priznala, že podnikala z domu so šperkovnicami, čo vysvetľuje, ako chlapec získal toľko nezvyčajných predmetov. Takže toto je jeden z prípadov, kedy je naozaj nevyhnutné dávať pozor na také malé deti.

12660227_1303142203046271_1011889687_n 688x387 1.jpg

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom