Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Syn v amoku podrezal svojmu otcovi hrdlo a potom sa mu ranu pokúsil zlepiť sekundovým lepidlom

2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.thesun.co.uk
reklama:
reklama:

40-ročný Jagdish Misha z Indie býval v dome spolu so svojim otcom. Pred štyrmi dňami ho v záchvate zúrivosti skoro zabil.

Jagdish sa so svojím otcom pohádal, čo viedlo k tomu, že ho napadol a chcel zabiť. Nie je isté, kvôli čomu sa títo dvaja muži pohádali.

Sú dve teórie: Jagdishov otec, ktorý trpel inkontinenciou čriev, vykonal potrebu mimo toalety, a to rozzúrilo jeho syna. Druhou domnienkou je, že sa otec a syn pohádali kvôli peniazom.

Jagdish najprv fyzicky napadol svojho otca, ktorý sa snažil brániť a kričať. Aby susedia nezačuli jeho výkriky, Jagdish pustil televízor alebo hudbu na plnú hlasitosť.

Potom Jagdish v novom návale hnevu zobral neďaleký kuchynský nôž a podrezal svojmu otcovi hrdlo.

www.thesun.co.uk

Keď uvidel, čo spáchal, tak to okamžite oľutoval a snažil sa otca zachrániť. Zobral sekundové lepidlo a ranu sa mu pomocou neho snažil zalepiť.

Po tomto márnom pokuse pomôcť otcovi zamkol dom a následne ušiel preč. Polícia po ňom stále pátra.

Po niekoľkých hodinách nastala sa v dome porucha elektrického prúdu, vďaka čomu sa vypla televízia a susedia započuli výkriky zraneného otca.

Susedia zavolali políciu, ktorá vykopla dvere domu, v ktorom našli otca Jagdisha v kritickom stave. Nemohol rozprávať, a tak im gestikuláciou vysvetlil, čo sa stalo.

www.thesun.co.uk

Jagdishov otec prežil a teraz sa o neho starajú v nemocnici.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor LenkaDátum 1. marca 2018Zdroj www.ibtimes.co.uk © Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: