Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Tak išiel čas s Expl0m. Pamätáš si ešte na jeho začiatky?

Desktop7.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.instagram.com

Youtuber Expl0ited sa na slovenskej YouTube scéne pohybuje už viac ako tri roky. Ako sa zmenili jeho videá a kam sa za ten čas posunul samotný Expl0?

Expl0ited začal na YouTube s gejmerskými videami a venoval sa hlavne populárnemu Minecraftu. Po čase však začal pridávať aj iné typy videí – asky, tagy a challenge videá. Postupne sa jeho videách začal objavovať aj kamarát Matúš.

Exploited zaciatky.jpg
www.youtube.com

Tu je menšia spomienka na jedno z prvých videí, v ktorom sa po Expl0vom boku objavil Matúš :-D

Po askoch a challengoch sa dostali na rad videá s prankami a sociálnymi experimentmi, ktorých má Expl0 na svojom konte už viacero. Začiatky však bývajú ťažké, a tak to chvíľu trvalo, kým sa v prankoch Expl0 zdokonalil.

Jeho prvý prank s „čuchaním“ ľudí dnes vyzerá dosť smiešne.

No netrvalo dlho a Expl0ited sa svojimi prank videami a sociálnymi experimentmi posunul tam, kde je dnes. A keďže na tvorbe videí usilovne maká a neustále sa posúva, jeho pranky sú stále lepšie a prepracovanejšie.

Najnovšie sa veľkému úspechu tešil prank s kinom. Expl0vi sa v ňom podarilo prepašovať Matúša do kina celkom zaujímavým a vtipný spôsobom. Veď, pozri sa sám :-)

Expl0vi sa na YouTube darí a očividne ho to, čo robí, aj baví a dotiahol to až do Tatra Academy!

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 25. apríla 2016Zdroj © Najky.sk, iDen Media s.r.o.