Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Tak to je sila! Toto 10-mesačné dievčatko trpí morbídnou obezitou a váži ako 5-ročné dieťa! :-O

Horizon33_2015-1-16_11-11-1
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Vieš si predstaviť, že si domov z pôrodnice prinesieš maličký uzlíček šťastia, ktorý po pár týždňoch vyrastie do obrích rozmerov? Presne to sa stalo tejto mamičke z Kolumbie!

Ak si myslíš, že desaťmesačnú Juanitu jej mama len poriadne vykrmuje, si na omyle! Dievčatko, ktoré sa celým menom volá Juanita Valentina Hernandez, trpí neznámou poruchou. Tá spôsobuje, že Juanita neustále priberá a dnes váži neuveriteľných 20 kíl! Toľko váži priemerné 5-ročné dieťa…

Horizon33_2015-1-16_11-10-51

Ako uviedla Barcroft TV, lekári sa stále snažia zistiť, čo spôsobuje priberanie malého dievčatka. Jej matka bola zo situácie taká zúfalá, že natočila emotívne video, v ktorom prosí o finančnú pomoc. Ľudia sa rozhodli malej Juanite pomôcť a za vyzbierané peniaze odcestovala mama aj s dievčatkom do Bogoty.

Horizon33_2015-1-16_11-11-13

Tam podstúpila Juanita viacero vyšetrení a lekári sa usilujú prísť na to, čo sa skrýva za jej priberaním. Juanita tiež podstupuje liečbu, ktorá by mala pomôcť Juanite schudnúť. Morbídna obezita jej totiž môže spôsobiť vážne zdravotné problémy – hrozí jej vysoký tlak, cukrovka či problémy s dýchaním a poruchy srdca.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 16. januára 2015Zdroj youtube.com, © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o, youtube.com, video: youtube.com
K téme
reklama:
reklama:
reklama: