Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Takýto je bohužiaľ dnešný svet. Video, ktoré má na Facebooku viac ako 6 miliónov videní a 122 tisíc zdieľaní.

Video 1.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Známy spevák s ilustrátorom vytvorili toto video, ktoré je presným obrazom dnešnej doby! 

Mobyho pozná zrejme každý z nás. Je to svetoznámy spevák, elektronický hudobník, skladateľ a DJ. Bol takisto textárom, producentom a remixérom hudby pre viacerých interprétov. Celosvetovo predal viac ako 20 miliónov albumov. Najnovšie zaujal milióny ľudí po celom svete svojou piesňou „Are You Lost In The World Like Me“, ktorá vystihuje túto prevrátenú dobu.

https://www.youtube.com/watch?v=VASywEuqFd8
www.youtube.com

Klip pre jeho pieseň vytvorila ďalšia známa osobnosť, konkrétne Steve Cutts. Steve je ilustrátor a animátor so sídlom v Londýne. Pracoval na projektoch pre renomované agentúry po celom svete. Moby je s jeho prácou nadmieru spokojný a komentoval ho na svojom profile vetou: „Toto video, ktoré vyrobil Steve Cutts pre moju pieseň „Are You Lost In The World Like Me?“ je bez debaty jedno z najlepších videí, ktoré kedy bolo stvorené pre moju tvorbu“.

https://www.youtube.com/watch?v=VASywEuqFd8
www.youtube.com

Tento dokonalý videoklip zaujal milióny ľudí po celom svete. Pretože nielen pieseň, ale aj samotné video do detailov vystihuje dnešnú dobu plnú výdobytkov techniky, ktoré nás ovládajú. Chlapec je doslova „stratený“ v realite a nemôže uveriť, ako sú ľudia zmanipulovaní mobilmi. Nevedia sa porozprávať, neustále sa fotia a pretvarujú. Sú k sebe arogantní, nepomôžu si a nepovedia pekného slova. Čo na to hovoríte?

Moby & The Void Pacific Choir – Are You Lost In The World Like Me

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 20. októbra 2016Zdroj www.facebook.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme , ,
reklama:
reklama:
reklama: