Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Mladého Ukrajinca musela pred vystúpením ratovať záchranka. Napokon predviedol niečo, čo porote vyrazilo dych.

Maxim2.png
18
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
TV JOJ
reklama:
reklama:

Maxim Chechnev, to je meno tohto mladíka z Ukrajiny, ktorý chcel porote šou Česko Slovensko má talent ukázať, čo všetko vie s Rubikovou kockou. Bol však taký vyčerpaný, že ho pred jeho vystúpením museli ratovať záchranári.

Maxim sa ukázal už v minulej sérii obľúbenej talentovej šou, no tento raz posunul latku ešte vyššie. Spočiatku to však vyzeralo tak, že vôbec nevystúpi. Maxim, ktorý máva pred každým vystúpením trému, nedokázal jesť ani piť. K tomu sa pridala náročná cesta z Ukrajiny a to všetko sa zrejme podpísalo pod jeho nie práve najlepší zdravotný stav. Krátko predtým, ako sa mal postaviť pred porotu, skolaboval.

Maxim.png
TV JOJ

Záchranári sa o vyčerpaného a dehydrovaného mladíka postarali a nejaký čas bol schopný postaviť sa pred porotu.

Img_9707.jpg
TV JOJ

Tento raz Maxim pred porotou zložil tzv. colour box, čo je v podstate komplikovanejšia verzia Rubikovej kocky. Na záver vystúpenia však ukázal porote niečo, čo všetkým vyrazilo dych.

Img_9803.jpg
TV JOJ

Maxim totiž vytvoril obraz poroty vytvorený zo 600 Rubikových kociek. Z jednej strany bola Diana a Lucka a z druhej strany bol Jakub s Jarom.

Img_9821.jpg
TV JOJ
Img_9840.jpg
TV JOJ

„Pre niekoho je Rubikova kocka hra, no pre mňa je to umenie,“ povedal Maxim. Jakuba mozaika veľmi očarila a dokonca povedal, že ako mozaika vyzerá oveľa lepšie než v skutočnosti.

Img_9881.jpg
TV JOJ
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 23. septembra 2016Zdroj TV JOJ, © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: