Taylor Swift je podľa magazínu Billboard ženou roka!

Zdieľať
Taylor Swift
Taylor Swift presents the vocal duo of the year award to Florida Georgia Line at the 49th annual Academy of Country Music Awards at the MGM Grand Garden Arena on Sunday, April 6, 2014, in Las Vegas. (Photo by Chris Pizzello/Invision/AP)

Americká country speváčka, Taylor Swift, získala prestížnu cenu magazínu Billboard. Je tak prvou umelkyňou, ktorá si toto ocenenie prevezme už druhýkrát.

„Ako jedna z najvýznamnejších umelcov svojej generácie, zaznamenala Taylor Swift neuveriteľný úspech v rebríčkoch Billboard,“ vyjadril sa o speváčke prezident a kreatívny riaditeľ Guggenheim Media’s Entertainment Group. Sedemnásobná držiteľka cien Grammy, si ocenenie prevezme 12. decembra v New Yorku.

Taylor Swift
Taylor Swift arrives at the American Music Awards at the Nokia Theatre L.A. Live on Sunday, Nov. 24, 2013, in Los Angeles. (Photo by Jordan Strauss/Invision/AP)

Dvadsaťštyriročná rodáčka z Pensylvánie sa okrem spevu venuje aj skladaniu, produkovaniu a herectvu. Na svojom konte má päť albumov. Zahrala si v jednej časti CSI Las Vegas a The New Girl. Objavila sa aj v romantickej komédií Na sv. Valentína. V minulosti randila s hercom Jakom Gyllenhallom a so spevákmi Joe Jonasom a Harry Stylom.

Získala Taylor podľa teba toto ocenenie oprávnene?

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom