Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Tehotnú ženu opustil manžel. Pozvali ju do rádia, kde na ňu čakalo neuveriteľné prekvapenie!

žena rádio
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

Nie všetci to majú v živote jednoduché. Táto žena zažívala obrovské šťastie, no potom sa jej v sekunde zrútil celý svet. Ešte že existujú na tomto svete ľudia, ktorí sú ochotní pomôcť.

Amanda sa roky snažila so svojím manželom o dieťatko, no neúspešne. Keď sa im to konečne podarilo, obaja zažívali veľké šťastie. Kúpili si nový dom, ktorý zrekonštruovali a plánovali svoj nový život. Keď bola Amanda v 36. týždni tehotenstva, jej manžel ju odrazu opustil a ona ostala na celý obrovský dom sama. Netušila, čo bude ďalej, ako bude všetko splácať a navyše vychovávať malé dieťatko.

O jej príbehu sa dozvedeli ľudia z rádia KIIS 1065 v Sydney a Amandu si pozvali k sebe do štúdia. Najskôr im a poslucháčom porozprávala, čo sa vlastne stalo. A potom prišlo niečo, čo naozaj nečakala! Moderátori jej na obrazovke ukázali záber jej domu, v ktorom sa nachádzal jeden člen z tímu, aby jej odhalil to veľké prekvapenie.

https://www.youtube.com/watch?v=Wi1asdrFdqw
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

V dome ju čakalo všetko potrebné k prežitiu na nasledujúcich pár mesiacov. Detská výbavička, najmodernejší vysávač a plná chladnička jedla. Dokonca, jedlo jej bude každý deň počas troch mesiacov nosiť donášková služba a 6 mesiacov jej dom bude upratovať niekto iný! Ale najväčší šok ju čakal až na konci. V jej rúre sa ukrývalo 10 tisíc dolárov v hotovosti!

Amanda bola veľmi dojatá, naozaj to nečakala. A sledovanie tohto videa dojme určite aj teba!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor AďaDátum 21. februára 2016Zdroj www.youtube.com © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: