Tieto veci si o celebritách určite nevedel! Prečítaj si, kto bol vo väzení a kto je najväčší klamár v Hollywoode!

Zdieľať
Desktop151

Dennodenne čítaš najnovšie informácie o svojich obľúbených hviezdach, no čo robili v minulosti alebo aké majú tajomstvá nevieš. Najvyšší čas to zmeniť! Prinášame ti zopár faktov, ktoré si o celebritách možno nevedel a rozhodne ťa prekvapia!

Hollywoodsky herec Brad Pitt začínal svoju kariéru ako kura. Doslovne. V chlpatom žltom kostýme lákal ľudí na chrumkavú pochúťku. Veď začať nejako treba!

Brad Pitt
FILE - In this May 23, 2012 file photo, Brad Pitt poses for portraits for the film "Killing Them Softly," during the 65th Film Festival in Cannes, France. Architectural Digest magazine reports that Pitt is set to unveil his furniture designs Nov. 13-15, 2012 in New York, alongside those of his collaborator, Frank Pollaro, who is known for his high-end, handmade furnishings. (AP Photo/Joel Ryan, File)

Ženský idol z Titanicu sa uchádzal o rolu v legendárnom seriáli Baywatch. Vieš si Leonarda DiCapria predstaviť pobehovať v červených šortkách?

Leonardo DiCaprio
Actor Leonardo DiCaprio during a press conference for the film The Great Gatsby at the 66th international film festival, in Cannes, southern France, Wednesday, May 15, 2013. (AP Photo/Virginia Mayo)

Hollywood je plný aj klamárov. Niektoré výmysly sú smiešne, niektoré trápne. Tak napríklad Natalie Portman, ktorej IQ je viac ako len priemerné, klamala o svojej výške. A to len preto, aby sa cítila istejšie. No akoby je nestačil fakt, že vyštudovala Harvard!

Natalie Portman
U.S. actress Natalie Portman arrives for the World Premiere of Thor: The Dark World at a central London cinema, Tuesday, Oct. 22, 2013. (Photo by Joel Ryan/Invision/AP)

Klamať vie aj speváčka Nicole Scherzinger. Tá fanúšikov ťahala za nos tým, že si uberala na veku. No a čo, dlhý nos od klamstiev sa dá upraviť. Veď sme predsa v Hollywoode!

10729258_812631245460302_1257469110_n

Herečka Anne Hathaway vyzerá ako slušne vychovaná dáma. Zdanie klame. Samotná Anne už párkrát prezradila, že počas štúdia na vysokej bola poriadne číslo a potrebovala sa predvádzať. Vraj preto súcití s Lindsay Lohan a jej potrebou ukazovať sa. Nuž tichá voda…

Anne Hathaway
Anne Hathaway attends The Metropolitan Museum of Art's Costume Institute benefit gala celebrating "Charles James: Beyond Fashion" on Monday, May 5, 2014, in New York. (Photo by Evan Agostini/Invision/AP)

Zato rapper Lil Wayneuž na prvý pohľad vyzerá ako problémový. Vedel si však, že vo svojich 15 rokoch už mal dieťa a namiesto poflakovania sa ulicami, menil plienky?

Lil Wayne
Lil Wayne performs inside the ring before a 152-pound title fight between Floyd Mayweather Jr. and Canelo Alvarez, Saturday, Sept. 14, 2013, in Las Vegas. (AP Photo/Mark J. Terrill)

Lil však nie je jediný, kto sa stal otcom už ako dieťa. Sestra Beyoncé, áno, presne tá, ktorá napadla jej manžela vo výťahu, priviedla na svet svoje dieťa už v sedemnástich!

Solange Knowles
Solange Knowles arrives at the 2014 CFDA Fashion Awards held at Alice Tully Hall, Lincoln Center, on Monday, June 2, 2014, in New York. (Photo by Evan Agostini/Invision/AP)

Okrem klamárok je Hollywood plný aj žiarlivých partneriek. Medzi najžiarlivejšie vraj patria Jennifer Lopez, Sofia Vergara, ale aj partnerka Ellen Degeneres, Portia de Rossi. Všetky tri menované vraj vedia urobiť poriadne scény svojím drahým polovičkám.

Desktop150
zľava: Jennifer Lopez, Sofia Vergara, Portia de Rossi Foto: www.imgur.com

Herec Woody Harrelson, známy aj z filmu Hry o život, si chvalabohu nevybral povolanie po rodičoch. Jeho otec bol totiž nájomným vrahom. Zatkli ho v roku 1979 za vraždu federálneho sudca.

Woody Harrelson
SITA/AP

Vo väzení si posedel aj Mark Wahlberg. Herec, ktorý v deväťdesiatych rokoch minulého storočia žiaril ako hudobná hviezda, si odsedel 45 dní za rasovo motivovaný útok na dve osoby.

Germany Transformers
US actor Mark Wahlberg poses for photographers, during the European premiere of the film 'Transformers: Age of Extinction', at Potsdamer Platz in Berlin, Sunday, June 29, 2014. (AP Photo/Markus Schreiber)

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom