Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Toto miesto medzi domami je široké len 2 metre. Dve rodiny tu ale vytvorili niečo perfektné.

Bar.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

Dve rodiny sa spojili a vytvorili medzi svojimi domami niečo parádne. Páči sa vám to?

Úzke miesta medzi domami ako je toto sa nachádzajú prakticky v každej ulici v Británii. Je to zvyčajne „mŕtvy priestor“, ktorý je nevyužitý. Ale čo tu vyrobili 2 rodiny v malom mestečku Willenhall, je naozaj úžasné!

Dve rodiny sa spojili a vzniklo niečo parádne.

Bar1.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Kelvin a Samantha Mayes a ich susedia Rob a Helen Sheldon z Anglicka spojili svoje sily pre veľmi špeciálny projekt. Medzi ich domami bol 2 m široký pás, ktorý bol k ničomu. Až jedného dňa dostali tento skvelý nápad, ktorý je tak veľký, že bol zdieľaný tisíckrát na internete a stal sa skutočným hitom.

V skutočnosti vybudovali svoju vlastnú krčmu. Mini-bar medzi domami. Miestnosť je len 4,5 m dlhá a 2 m široká, ale aj to im stačilo na to, aby vytvorili niečo jedinečné. Náklady stavby boli asi 110 eur. Kúpiť museli iba materiál na strechu, lavičky sú zo starého autobusu a bar je vyrobený zo starej dosky.

Tento mini-bar nemá široko – ďaleko žiadnu konkurenciu.

9692964d977d43da94c7c93f3c2815f7 e1446474306428.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Môžete tu vidieť mnoho malých detailov, ktoré charakterizujú ich kultúru. Tie sa im podarilo dostať na blších trhoch alebo eBay za pár centov. Trvalo im len tri mesiace, kým tento Pub postavili.

Minibar je namakaný do najmenších detailov.

Fd7c8c42221dd52fd56d2b9ec1f4eff5 e1446474392366.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Potom, ako bolo všetko perfektne zariadené, prišiel v súčasnej dobe dva metre široký priestor, ktorý bol nevyužitý, opäť k životu a je to pravdepodobne najužšia a najviac rustikálna krčma na svete. Klobúk dolu pred týmto projektom, ktorý ich vyšiel len 110 eur.

Takto vyzerá krčma široká len dva metre!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor NikaDátum 18. augusta 2016Zdroj www.genialetricks.de © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: