Toto sú najväčie hviezdne premeny! Pozri, ako vyzerali niektoré celebrity na začiatku kariéry!

Zdieľať
Nový priečinok32

Vo svete šoubiznisu sa nepohybujú ani desať rokov. No svoje looky menia každým rokom viac a viac. Niektoré Disney hviezdičky, ale aj oscarové herečky sa zmenili na nepoznanie. Prinášame ti fotky celebrít, ktoré v priebehu necelých 10 rokov prešli mnohými zmenami. A nie vždy to boli správne kroky!

Začneme hádam najväčšou majsterkou premeny, Lady Gagou. Táto speváčka mení účesy častejšie ako ty posteľnú bielizeň! No ani jeden jej veľmi na šarme nepridáva.

Desktop161

Aj Katy Perry miluje zmeny. Extravagantná popová hviezda sa nebojí experimentov. Ale nie vždy jej vyjdu. Väčšinou nevyjdu.

Desktop159

Demi Lovato je Disney hviezdička, ktorá sa snaží presadiť, kde sa len dá. Ale asi stále nevie, čo chce a účesy strieda naozaj veľmi často!

Desktop158

Aj Miley Cyrus patrí do Disney rodiny. Jej zmeny, teda vlastne tá posledná, bola naozaj extravagantná. Ale musíš uznať, že na začiatku kariéry vyzerala rozkošne.

Desktop155

Spevák Justin Bieber by chcel dosiahnuť imidž drsného chlapca. Keď si porovnáš fotky spred štyroch rokov a najnovšie, zmenu zbadáš. Potetované telo, svaly a trochu smiešny náznak zarastania. Toto je jeho nový look.

Desktop154

Oscarová  herečka Jennifer Lawrence možno vie, čo od kariéry očakáva, ale čo sa týka imidžu, v tom asi jasno nemá. Blonďavé, čierne s ofinou a nakoniec krátke. To sú ale zmeny.

jen law

Aj kolegyňa Jennifer, Anne Hathaway, si prešla zmenami. Tá najväčšia bola, keď si dala svoje dlhé pramene ostrihať a zafarbiť na blond. To bol rozhodne krok vedľa!

Desktop160

Čokoládová kráska z Barbadosu mení účesy rovnako často ako Gaga. V jej prípade jej to ale celkom ide. Či už ryšavé, krátke čierne či dlhé zvlnené. Rihanne pristane takmer všetko.

Desktop156

Už sme niekoľkokrát spomínali nový účes Beyoncé. Ofina a lá Majka z Gurunu je jej najhoršou premenou. Ale ani krátky bob nebol dobrou voľbou. Možno by sa mala riadiť tým, že menej je viac a zostať pri prirodzenom looku.

Desktop162

I keď Kylie Jenner nie je speváčka či herečka, rozhodne patrí do tohto zoznamu. O jej zmene sme písali už minulý týždeň. No stále si stojíme za svojím. Jej najnovší imidž je na míle vzdialený od toho priprodzeného, ktorý mala na začiatku „kariéry“.

Desktop153

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom