Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Toto video musíš vidieť! Brad Pitt ukázal svoju zábavnú stránku!

Horizon33_2014-10-16_15-0-16
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Konverzácia bez vydania jediného hlásku. Nemožné? Vôbec nie! Herec Brad Pitt a  moderátor Jimmy Fallon ti ukážu, ako na to!

Takto si Brada ešte určite nevidel! Herec predviedol aj svoju vtipnú stránku v novom videu, v ktorom účinkuje. Hlavní aktéri v ňom tancujú breakdance a zhovárajú sa.

Horizon33_2014-10-16_14-59-33

A to bez toho, aby povedali čo i len jedno slovo. Konverzujú pomocou tanca. Neboj sa, nikto ti teraz nebude nahovárať, že sa dá rozprávať pomocou tanca. Vo videu samozrejme nechýbajú titulky, ktoré vyjadrujú, čo chceli „tanečníci“ pohybom povedať.

Horizon33_2014-10-16_14-58-49

Video bolo odvysielané včera v noci a zaznamenalo úspech. Všetkých tak trochu prekvapil práve herec Brad Pitt. Ten sa pri príležitosti promovania svojho nového filmu Fury, zastavil v The Tonight Show s Jimmy Fallonom. Možno by mohol Brad porozmýšľať aj nad nejakou zábavnou filmovou úlohou. Určite by mal úspech.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor radkaDátum 16. októbra 2014Zdroj www.justjaredjr.com, © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o., youtube.com
reklama:
reklama:
reklama: