Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Toto vystúpenie dojalo Lucku Bílu k slzám. Mladý spevák s ťažkým osudom takto vyznal lásku svojej mame.

Lucka5.png
10
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Keď sa pred porotu šou Česko Slovensko má talent postavil tínedžer Marek Horničák, asi nikto nečakal, že bude nasledovať niečo tak emotívne.

Len 16-ročný Marek sa v šou Česko Slovensko má talent podelil o to, aký mal smutný život. Jeho otec bol alkoholik a jeho aj jeho rodinu týral. Napokon ich opustil a zomrel na ulici ako bezdomovec. Marekova mama bola na všetko sama.

Img_9932.jpg
TV JOJ

Talentovaný Marek hľadá úľavu od smútku v hudbe. Texty si píše sám a jednu zo svojich skladieb sa rozhodol predviesť v obľúbenej talentovej súťaži. Pred porotou sa postavil s piesňou venovanou svojej mame, ktorú jej zložil na Vianoce ako vyznanie. Je jasné, že by Marek chcel svojej mame zabezpečiť lepší život a v piesni o nej spieva naozaj krásne. Mama talentovaného Mareka sa napokon objavila aj na pódiu a porotcovia jej povedali, že má úžasného syna.

Img_9946.jpg
K Marekovi prišla po vystúpení jeho mama, TV JOJ

„Tvoja mama musí byť na teba veľmi pyšná. Musíme vám povedať, že váš syn vám zložil takú krásnu pesničku, že nemám slov. Nebola to depresívna pesnička, bola čistá a úprimná. Môžete byť naňho hrdá,“ povedala Diana Mórová.

Lucka3.png
Lucku dojalo vystúpenie k slzám, TV JOJ

Počas jeho vystúpenia sa Lucka Bíla nezdržala a v očiach sa jej zaleskli slzy. Keď Marek odišiel z pódia, už nevydržala a spustila plač. V čase natáčania bola totiž Lucka krátko po smutnej udalosti – smrti jej milovanej mamy. „Hovorí sa, že keď človek stratí otca, stratí chleba, ale keď stratí mamu, stratí všetko,“ povedala Lucka na margo Marekovho vystúpenia.

Lucka7.png
Lucke museli maskéri upraviť mejkap. TV JOJ
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 16. septembra 2016Zdroj TV JOJ, © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: