Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Toto vystúpenie v talentovej šou dojalo všetkých. Dievča bez rúk hralo na klavíri

Horizon33_2017 3 31_12 8 8.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
youtu.be
reklama:
reklama:

14-ročná Lorelai Mosnegutu z Rumunska sa narodila bez rúk a hneď po tom, čo prišla na svet, ju jej matka opustila. Lorelai však ukázala, že sa v nej ukrýva nielen obrovská sila a chuť do života, ale aj talent.

Lorelai sa rozhodla na kastingu zahrať na klavíri pomocou nôh a zaspievať pesničku s názvom A Million Stars, ktorú v roku 2015 zaspieala súťažia v Eurovízii Luminita Anghel.

Horizon33_2017 3 31_12 7 12
youtu.be

Okrem pekného hlasu zaujala aj tým, že dokáže hrať na klavíri len nohami. Jej talent a zrejme aj životný osud dojal publikum aj porotu, no a jeden z porotcov sa rozhodol stlačiť zlatého bzučiaka a poslal tak dievča priamo do semifinále.

Horizon33_2017 3 31_12 7 36
youtu.be

Lorelai, ktorá to v živote nemala ľahké, mala šťastie, že sa dostala do starostlivosti milujúcich sociálnych pracovníčok. Dievčatko podľa ich slov začalo rozprávať až ako 3-ročné a chodiť začalo až o rok neskôr. Naučila sa dokonale používať svoje nohy, dokáže nimi maľovať, hrať na klavír a používať počítač. Dokonca už stihla napísať niekoľko kníh.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 31. marca 2017Zdroj www.romania-insider.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: