Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Z trhu sťahujú čokoládového Santu, pretože údajne obsahoval malé batérie

Chocolate Santas
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.thinkstockphotos.com santa/s=DynamicRank/f=CTPIHVX
reklama:
reklama:

Z obchodov museli ihneď stiahnuť všetkých Santov kvôli batériám!

Čokoládoví Santovia od spoločnosti Co-op museli byť stiahnutí z predaja kvôli tomu, že údajne obsahujú malé batérie. Vydali naliehavé odvolanie 165.000 dutých čokoládových figúrok. Zákazníci, ktorí si tieto figúrky kúpili, ich vrátili po tom, ako ich na to upozornil v správach úrad Food Standards (FSA).

http://www.thinkstockphotos.com/search/#chocolate santa/s=DynamicRank/f=CTPIHVX
www.thinkstockphotos.com santa/s=DynamicRank/f=CTPIHVX

Odvolanie bolo vykonané po tom, ako spoločnosť Co-op dostala správy od dvoch nezávislých zákazníkov v Essexe a Suffolku, ktorý povedali, že našli batérie vnútri sladkosti. Hovorca maloobchodníka sa vyjadril k incidentu, že ide o „údajné manipulácie“ a povedal, že to oznámili polícii. Supermarket radí zákazníkom, aby nejedli čokoládových Santov, ale vrátili do obchodu a vyžadovali si vrátenie peňazí.„Zdravie a bezpečnosť našich zákazníkov je našou najvyššou prioritou,“ povedal.

http://www.thinkstockphotos.com/search/#chocolate santa/s=DynamicRank/f=CTPIHVX
www.thinkstockphotos.com santa/s=DynamicRank/f=CTPIHVX

„Obávame sa, že ide o dva samostatné prípady údajného falšovania produktu, zahŕňajúce naše duté mliečne čokolády Santov, u ktorých sa údajne zistilo, že obsahujú malé batérie.“ A dodal: „My túto záležitosť vyšetrujeme a budeme žiadať príslušné orgány, aby nám pomohli.“ Vo svojom oznámení FSA varoval: „Prítomnosť malých batérií robí tento výrobok nebezpečným na jedenie a predstavuje riziko pre zdravie. Výrobok môže obsahovať malé batérie, u ktorých hrozí nebezpečenstvo udusenia a pri požití môže spôsobiť popáleniny.“

http://www.thinkstockphotos.com/search/#chocolate santa/f=CPIHVX/p=2/s=DynamicRank
www.thinkstockphotos.com santa/f=CPIHVX/p=2/s=DynamicRank
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 24. decembra 2016Zdroj www.buzzfeed.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: