Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Twitter ovládli mačky. Obyvatelia v Bruseli reagovali na informačné embargo nezvyčajným spôsobom!

Desktop39.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: twitter.com
reklama:
reklama:

Brusel vyzval obyvateľov, aby informácie o protiteroristických raziách nezdieľali na sociálnych sieťach. To, čo nasledovalo potom je celkom zábavné…

Obyvatelia na túto výzvu reagovali svojským spôsobom. Vtipne a s humorom. Začali zverejňovať obrázky mačiek s hastagom #BrusselsLockdown. Nedeľné policajné akcie si vyžiadali uzavretie historického centra Bruselu, ktoré bolo už pred pár dňami ochromené bezpečnostnými opatreniami v súvislosti s teroristickými útokmi v Paríži. Zásah polície bol úspešný a podarilo sa zadržať najmenej 16 ľudí.

Horizon33_2015 11 23_11 43 0.png
twitter.comFoto: twitter.com

Hlavnou úlohou mačiek bolo odlákať pozornosť, to sa im podarilo. Sociálna sieť Twitter bola doslova zahltená vtipnými fotografiami s mačkami v rôznych pozíciách. Belgické úrady ohodnotili túto situáciu kladne a poďakovali sa občanom za spoluprácu „Federálny prokurátor a policajné služby musia poďakovať médiám a používateľom sietí za to, že brali ohľad na potreby prebiehajúcej operácie, vyhlásil hovorca prokuratúry Eric Van Der Sypt.

Horizon33_2015 11 23_11 44 36.png
twitter.comFoto: twitter.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor VeronDátum 23. novembra 2015Zdroj twitter.com © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: