Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

V Česko Slovensko má talent sa objavil aj tento netradičný bubeník. Zabubnoval si na ženských prednostiach!

unnamed
7
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
TV JOJ

Pozeral si úvodnú časť Česko Slovensko má talent? Ak nie, prišiel si o toto nevšedné vystúpenie, ktoré si môžeš pozrieť práve u nás! Zaručujeme ti, že takúto hudobnú skupinu si ešte rozhodne nevidel…

Na prvý pohľad na tomto vystúpení nie je nič zvláštne, no keď sa pozrieš bližšie, pochopíš. Ide totiž o nezvyčajnú skupinu, ktorá sa zaoberá bubnovaním na zadky. Hlavný hudobník a zároveň skladateľ Jorge spoločne so svojimi netradičnými „nástrojmi“ pochádzajú z Madridu.

unnamed (3)
TV JOJFoto: www.imgur.com

Porota bola z tohoto vystúpenia v šoku, Jarovi skoro vypadli oči z jamiek, pretože toto bola už mierna erotika, ktorá sa v ČSMT tak často nevidí. Jakub si chcel ísť túto netradičnú hru na ženské pozadie vyskúšať, no pre dobro v domácnosti zvolil radšej miernu formu a to hru na brucho, čo bolo samozrejme, taktiež veľmi zaujímavé  :-D

unnamed (2)
TV JOJ

Toto „zadkové“ číslo zhodnotili porotcovia kladne, Lucia povedala, že to bolo krásne a bavilo ju to. Podľa Jara to bol krásny výkon a zaujala ho aj hudba, ktorá toto vystúpenie sprevádzala. Nuž, aký je tvoj názor?

Skupina Patax a jej netradičné vystúpenie:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor VeronDátum 2. septembra 2015Zdroj TV JOJ, © Najky.sk, iDen Media s.r.o.