Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Veľká návrat do RTVS! Adela s Danglom sú späť v Milujem Slovensko. Vyšachovali náhradníkov definitívne?

Adela a Dano Dangl sú späť
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Adela a Dano Dangl sú späť Foto: RTVS
reklama:
reklama:

Bolo to presne pred dvomi rokmi, kedy sa Adela Vinczeová a Dano Dangl rozhodli dať si pauzu ako kapitáni v šou Milujem Slovensko. Všetci si pritom mysleli, že ide o definitívne rozhodnutie a do ťaháva RTVS sa už nevrátia. To sa však našťastie nestalo a oni aj po vlne kritiky na nových tvárí Juraja Šoka Tabačeka a Stanky Kašperovej opäť nasadli na loď ako kapitáni. A teraz sa ich úloha bude opakovať. 

Zaujímavosťou však je, že striedanie stráží tento rok nebude. Podľa informácií, ktoré poskytla verejnoprávna televízia, Dano Dangl a Adela Vinczeová ostanú na kapitánskych postoch aj v jesennej sérii Milujem Slovensko. „Po dohode s obidvomi moderátorskými dvojicami sa tvorcovia programu rozhodli v rámci novej sezóny pokračovať s kapitánskou zostavou – Adela Vinczeová a Dano Dangl. Diváci sa však môžu tešiť aj na účasť obľúbených kapitánov Stanku Kašperovú a Juraja Šoka Tabačeka. Tí by sa mali predstaviť v jednej z premiérových častí relácie Milujem Slovensko, ktorá sa na obrazovky RTVS vráti už 11. septembra,“ povedala hovorkyňa RTVS Andrea Pivarčiová. „Tak to vyšlo na základe vzájomnej dohody a tešíme sa na Stanku a Šoka ako našich špeciálnych hostí,“ povedala pre portál pluska.skAdela.

Je teda jasné, že staronová dvojica bude pre divákov obrovským lákadlom, predsalen ide o jednu z najsledovabenších relácii v programe RTVS. Či sa v nasledujúcej sérii vráti ešte dvojica Tabaček – Kašperová je otázne. Po ich nástupe do relácie sa voči nim dvihla vlna kritiky a ľudia si na nich nedokázali zvyknúť. Predsalen boli dlhé roky zvyknutí na tandem Adela a Dangl, ktorý bol absolútne zohratý tím. Uvidíme, či táto „kamarátska dohoda“ nebude náhodou aj koncom pre dvoch kapitánov. Alebo si to Dangl s Adelou rozmyslia a nakoniec si opäť dajú pauzičku a prepustia svoje miesta iným?

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor redDátum 3. augusta 2020
reklama:
reklama:
reklama: