Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Video: Hojdačka, na ktorej sa rozhodol zahrať neviditeľný duch

Videoduchnahojdacketitulna.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Internetom sa šíri nespočetné množstvo rôznych podivných, zaujímavých a mnohokrát aj desivých videí, ktoré väčšinou odporujú zdravému ľudskému mysleniu a nedajú sa nijako logicky vysvetliť. V tomto krátkom článku si ukážeme jedno z takýchto videí, ktoré zachytávajú paranormálne javy. Môžete si naň spraviť svoj názor a vyjadriť sa v komentároch.

Https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=jizwx8usyHY
Foto: www.imgur.com

To, odkiaľ nasledujúce video pochádza, alebo kto ho vôbec natočil, je neznáme. Čo sa na ňom však nachádza? Ani tým si nie sú ľudia istí. Zábery zrejme zachytávajú detské ihrisko na bežnom mestskom sídlisku či v parku.

Https://pixabay.com/sk/hojda%C4%8Dka z%C3%A1vod detsk%C3%A9 ihrisko l%C3%BAka 1365713/
Foto: www.imgur.com

Kamera sa zameria na jednu z hojdačiek, ktorá sa z nepochopiteľných príčin začne pohybovať a húpať. Druhá však stojí v úplnom pokoji, kvôli čomu je jasné, že vietor či iné fyzikálne podmienku tu nezohrávajú žiadnu rolu. Navyše, pohyb hojdačky vôbec nepripomína prácu vetra. Vyzerá to skôr tak, že na nej sedí duch, ktorý sa rozhodol, že si skráti chvíľku hrou. Čo si o tomto videu myslíte vy?

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Daniel MičkoDátum 10. júla 2018Zdroj zahranicoureality.blogspot.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme , ,
reklama:
reklama:
reklama: