Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Video: Mužovi sa podarilo zachytiť vyčíňanie poltergeista

Videopoltergeisttitulna.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Internetom sa šíri nespočetné množstvo rôznych podivných, zaujímavých a mnohokrát aj desivých videí, ktoré väčšinou odporujú zdravému ľudskému mysleniu a nedajú sa nijako logicky vysvetliť. V tomto krátkom článku si ukážeme jedno z takýchto videí, ktoré zachytávajú paranormálne javy. Môžete si naň spraviť svoj názor a vyjadriť sa v komentároch.

Istý muž z Anglicka, ktorý vystupuje na internetovej platforme Youtube pod prezývkou Mellowb1rd, býva v dome (podľa jeho slov) so zlovestným duchom – poltergeistom. Jeho vyčíňanie sa mu podarilo zachytiť na video, ktoré sa vám chystáme ukázať.

Https://www.youtube.com/watch?v=TK7SyWEGf5M
Foto: www.imgur.com

Brit v tomto dome býva už niekoľko rokov, no dlhú dobu bol jeho život úplne normálny. Paranormálne javy a aktivity sa u neho začali objavovať až od júna 2009. Celé to však malo rýchly spád, objavili sa z ničoho nič. Muž sa však domnieva, že to môže byť dôsledkom toho, že použil Ouija dosku. Angličan taktiež navštívil miesto, na ktorom straší. Možno ho odtiaľto prenasledovala neznáma entita z podsvetia.

Https://commons.wikimedia.org/wiki/File:English_ouija_board.jpg
Foto: www.imgur.com

Vo videách, ktoré muž natočil, je vidieť, ako poltergeist agresívne rozhadzuje po izbe rôzne predmety. Okrem toho však nevidno žiadne iné nadprirodzené javy. K videu sa samozrejme vyjadrili aj skeptici, ktorí tvrdia, že takéto video sa dá zinscenovať, avšak pohyb niekoľkých predmetov naraz pôsobí veľmi vierohodne. Muž taktiež natočil video, na ktorom počas Haloweenu používa Ouija dosku. Drevený krucifix, ktorý mal nablízku, sa náhle vznietil. Mohol si muž do domu pozvať démonov? Zahrával sa s vecami, od ktorých si treba držať odstup? Posúďte sami.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Daniel MičkoDátum 27. júna 2018Zdroj zahranicoureality.blogspot.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: