Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

VIDEO: Takto sa oslavujú góly! Vyzliekanie nohavíc aj premyslené choreografie!

oslala
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Aj futbalisti sú len ľudia.  Pozri, ako sa vedia tešiť z každého úspešného záťahu na bránku. Môžu sa tváriť, že šou robia len kvôli publiku, no z týchto videí je jasné, že oslavné tance a rôzne opičky sú zábavou hlavne pre ich samých. 

1.

Kolumbijčania sú známi svojou temperamentnou povahou. Platí to aj na ihrisku! Počas svetového šampionátu v roku 2014 očarili oslavnými tancami po každom prelomovom góle.

https://www.youtube.com/watch?v=dLAIjbJvx7s

2.

Islandský tím preslávil svoju domovinu premyslenými oslavnými choreografiami zahŕňajúcimi prvky ako „ľudský záchod“, „granát“, „bobová dráha“, „rybár“ či imitáciu Ramba.

3.

Mario Gjurovski z Macedónie, ktorý aktuálne pôsobí v Thajsku, si po každom významnom góle vyzlečie pred rozvášneným davom svoje šortky.  :-D

https://www.youtube.com/watch?v=XxBy0zGGnYA&t=32

4.

Futbalista Lomana LuaLua si strihol na ihrisku 10 sált za sebou, ale po tom, čo sa zranil počas svojej gymnastickej zostavy na zápase proti Porsmouthu mu „cirkus“ zakázali.

5.

Lee Bradbury sa do histórie futbalových osláv gólov zapísal v roku 2009, kde nápaditou boxerskou zostavou oslávil svoj prvý gól za Bournemouth proti  Grimsby.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor KatkaDátum 10. marca 2015Zdroj www.telegraph.co.uk © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o, youtube.com, video: youtube.com
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: