Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Viete, prečo mačky tak milujú papierové škatule? Čítajte.

Macka_krabica_pixabay.com_.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
ilustračné: pixabay.com
reklama:
reklama:

Ak máte mačku, tak viete, o čom hovoríme. Mačky využijú každú príležitosť, aby sa uvelebili v, najlepšie papierovej, škatuli. Zamysleli ste sa niekedy nad tým, prečo to robia?

Autorka knihy Lev v obývačke (The Lion in the Living Room) Abigail Tuckerová sa podelila o zistenia ohľadom mačacej mysle a vysvetľuje, prečo mačky tak obľubujú papierové krabice.

Ako tvrdí, naše domy sú naozaj podivnými miestami pre tieto drobné dravce. Mnoho mačiek sa v nich jednoducho beznádejne nudí. Mačkovité šelmy všeobecne nemajú rady uzavreté priestory.

„Mačky“ v zoologických záhradách vykonávajú rôzne podivnosti, aby stimulovali svoje potreby. To isté platí pre domáce mačky, ktoré nemajú dostatok aktivít pre obohatenie svojho nudného života vnútri domu či bytu.

V prírode mačky lovia nenápadne, sú skryté, sledujú okolie a konajú nebadane. Mačky sa tak cítia vo vnútri škatúľ. Je to pre ne tajný a záhadný úkryt, z ktorého môžu číhať a pozerať sa na svet. Spomeňte si na to, keď nebudete nabudúce vedieť nájsť svojho domáceho miláčika.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor J.Dátum 3. januára 2017Zdroj www.businessinsider.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme
reklama:
reklama:
reklama: