Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Volali ju opička alebo Dumbo. Preto sa rozhodla rázne zakročiť.

Usi.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

Dievčatko zažívalo šikanu na škole kvôli jednej estetickej chybičke. Preto sa rozhodla s mamou pre rázny krok.

Susan Daniels si niečo všímala na jej roztomilom dievčatku Samanthe, hoci nikdy o tom nehovorila. Bola niečím odlišná, čo sa týkalo jej vzhľadu. Uši mala veľké a vystúpené.

To nebol veľký problém, kým Samantha nezačala chodiť do školy. Deti jej hovorili „Dumbo“ a doslova ju šikanovali. Samanthina sebaúcta bola tým veľmi zasiahnutá. Susan vedela, že Samanthe môže pomôcť operácia uší, ale chcela, aby o tom rozhodlo jej dievčatko samé.

Odmalička dievčatku odstávali ušká, ale nikto to neriešil.

Usi1.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

„Až o rok neskôr prišla Samantha domov a plakala, že už to nemôže zniesť,“ povedala Susan. „A ona len zrazu povedala: Som pripravená. Poďme na to.“ Rodina si myslela, že sú to dosť drastické opatrenia. Chceli, aby uznávala Samantha správne hodnoty a verila v seba, ale videli, že ju to veľmi bolí.

Samantha urobila konečné rozhodnutie.

Usi2.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

„Veľmi ju to ovplyvňovalo, bola často ticho a pochybovala o tom, kým bola. A my sme nechceli, aby to bolo horšie a vedeli sme, že je tu cesta, “ povedala Susan.

Po zákroku s odstupom času Samantha hovorí, že sa konečne cíti krásna a má rada svoj vzhľad. Bolo to neuveriteľné, ale šikana voči jej osobe hneď skončila.

Kvôli estetickej chybičke trpela šikanou!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor NikaDátum 19. augusta 2016Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: