Vydával sa za ducha, aby prinútil vystrašenú tínedžerku vyspať sa s ním

Zdieľať

35-ročný Liam Clarke z anglického mesta Devon zneužil strach tínedžerky z duchov nechutným spôsobom, aby nakoniec mohol dievča znásilniť.

Liam Clarke vedel, že 15-ročná tínedžerka mala smrteľný strach z duchov. Mladé dievča presvedčil o tom, že jej dom je posadnutý. V noci ju strašil divnými zvukmi a pod dverami izby jej nechával odkazy od údajného ducha.

Clarke prišiel v jeden deň do izby tínedžerky a vydával sa za zlého ducha. Dievčaťu povedal, že jediný spôsob, akým sa ho môže zbaviť, je mať s ním sex. Ak tak neurobí, tak nebude v ohrození len ona, ale celá jej rodina. Dievča veľmi nedobrovoľne na dohodu pristúpilo.

https://www.mirror.co.uk/news/uk-news/rapist-who-tricked-girl-frightened-12392896

Liam Clarke sa dopustil viacerých ohavných činov medzi rokmi 1997 až 2016. Clarke bol odsúdený do väzenia na 26 rokov za celkom štyri znásilnenia, tri útoky penetráciou, osem prípadov neslušného správania sa a útokov a za sexuálnu aktivitu s dieťaťom.

Clarke bol taktiež doživotne zaradený do registra sexuálnych delikventov a dostal zákaz približovať sa k deťom v rámci prevencie sexuálnych trestných činov.

PA Wire

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom