Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Ako a kde vyrastali slávni lovci duchov Warrenovci? Takéto boli ich začiatky.

Warrens.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: cdn1-www.comingsoon.net
reklama:
reklama:

Ed Warren vyrastal v strašidelnom dome v Connecticute od piatich rokov až do dvanástich rokov. Jeho otec, ktorý bol policajt, často hovoril, že je logický dôvod pre všetko, čo sa deje v ich dome. Ale nikdy neprišiel s tým správnym logickým vysvetlením.

Ed si veľakrát spomína na svoje detstvo: „Celá rodina chodila do postele až okolo druhej-tretej ráno, kedy som počul ako sa na skrini otvárajú a zatvárajú dvere. Keď som sa prvýkrát pozrel do skrine, videl som len čiernu tmu, ale pomaly som  začal vidieť tvarujúce sa „niečo“. Najskôr sa to premenilo do okrúhleho tvaru, niečo ako basketbalová lopta a potom som začal v tom tvare rozoznávať tvár. Nazýva sa to „ghost globule“. Bola tam tvár starej ženy, ktorá mala nepríjemný pohľad. Globula potom vyšla zo skrine, zo spálne a potom sprevádzaná zvukom krokov a ťažkým dýchaním odišla. V izbe ostal ľadový neprirodzený chlad, psychická zima. Snažil som sa nahovoriť sám sebe, že existuje logický dôvod pre všetko, ale zrazu som bol preč zo svojej postele a ležal som medzi matkou a otcom v ich posteli.“

Keď mal Ed 16 rokov, pracoval v divadle v Bridgeport Connecticut, keď stretol Lorraine Ritu Moranovú. Lorraine s matkou chodili do divadla každú stredu večer. Ed ju videl mnohokrát prichádzať a odchádzať, kým sa jej prihovoril. Obaja boli ešte tínedžeri a stali sa z nich kamaráti. Raz v noci ju išiel odprevadiť domov a pozval ju na rande. Vtedy sa to všetko začalo.

Na 17. narodeniny Ed išiel do námorníctva a o štyri mesiace neskôr, keď sa jeho loď potopila v Severnom  Atlantiku, bol doma na mesiac. Vtedy sa zosobášili. Keď sa Ed vrátil domov po II. svetovej vojne, mali s Lorraine dcéru. Ed išiel na umeleckú školu, ale po dvoch rokoch skončil. Povedal Lorraine, že môže maľovať lepšie ako jeho učitelia. Naučili ho veľa geometrie a nezmyslov, ktoré nepotrebuje na maľovanie.

Potom navrhol Lorraine, aby cestovali do nových turistických oblastí, kde by predával svoje obrazy. Warrenovci mali úžasný život – cestovali, predávali obrazy a práve cez obrazy Warrenovci začali s ich kariérou „vyšetrovateľov duchov“. Kedykoľvek Ed započul o strašidelnom dome alebo strašidelnom mieste, vzal Lorraine a išli sa tam pozrieť. Zaujímavé je, ako sa dostali do týchto strašidelných domov. Boli mladí a nikto ich nepustil dnu. Ed si teda sadol do stredu cesty, kde ho obyvatelia mohli vidieť a začal kresliť dom.

Obyvatelia vyšli von zvedaví, čo to robí. Ed nakreslil naozaj vernú podobizeň domu s duchmi vchádzajúcimi dnu a vychádzajúcimi von. Kresbu dal Lorraine, ktorá išla zaklopať na dvere a so svojim šarmom povedala: „Môj manžel miluje kresliť strašidelné domy a tento nakreslil pre vás. Špeciálne pre vás.“

Takže vďaka kresbám sa dostali do domu a mohli hovoriť s obyvateľmi strašidelných domov z očí do očí. V skutočnosti, Ed len chcel vidieť, či sa rovnaké veci ako zažíval on so svojou rodinou, dejú aj iným rodinám a v iných domoch.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor DanielaDátum 13. septembra 2016Zdroj www.warrens.net © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: